Informacje dotyczące egzaminu


Zachodniopomorska Izba Inżynierów Budownictwa – zdawałem egzamin na uprawnienia w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń. Chciałem bardzo podziękować za to, że na Państwa stronie istnieje dział dotyczący wspomnień z egzaminu. Możliwość porozmawiania z innymi osobami, które przechodziły to samo, była dla mnie nieoceniona. Wcześniej szukałem oczywiści informacji w sieci dotyczących egzaminu, ale niewiele znalazłem. Dopiero dzięki Waszemu działowi dowiedziałem się wszystkiego, co niezbędne, a przede wszystkim tego, jak się uczyć, żeby zdać. Chociaż na budowie pracuję już bardzo długo, to dopiero teraz doszedłem do wniosku, że warto zawalczyć o uprawnienia budowlane. Co mnie przekonało? Przede wszystkim podwyżka – nie ma co ukrywać, bez uprawnień zarabia się o wiele mniej.

 

Oferta: Program TESTY UPRAWNIENIA BUDOWLANE 2018 w wersji na komputer  oraz w wersji na telefon. Dodatkowo każda z wersji posiada PROGRAM EGZAMIN USTNY. Wrażenia osób, które już są po egzaminie na uprawnienia budowlane znajdziesz na podstronie Opinie. Zobacz także jakie przygotowaliśmy promocje do zakupu naszych kluczy licencyjnych.

 

Od razu po otrzymaniu decyzji o nadaniu uprawnień dostałem grubą podwyżkę, a teraz myślę nawet o założeniu własnej działalności, bo mam mnóstwo dodatkowych zleceń i zaczyna mi brakować czasu. Wcześniej myślałem, że uprawnienia właściwie nie są do niczego potrzebne, bo po co mi właściwie dodatkowy papier na budowie? Teraz wiem, że trzeba było wcześniej się o to postarać, ale lepiej późno niż wcale. Wracając do tematu – dzięki uprawnieniom mam swoją budowę i swojego majstra, a swoich decyzji nie muszę konsultować z kierownikiem, bo sam nim jestem. Jeśli więc są tu osoby, które zwlekają tak jak ja, to mam dla Was przekaz – nie czekajcie, bo kasa ucieka. Fakt, że koszty postępowania kwalifikacyjnego są dość wysokie, ale szybko się zwracają. Ja uczyłem się wraz z portalem http://uprawnienia-budowlane.pl/, dlatego szło mi jak z płatka. Zdecydowałem się na pakiet 3×1, czyli Testy uprawnienia budowlane 2018 w wersji stacjonarnej i mobilnej wraz z program akty prawne uprawnienia 2018. Pytania z programu niemal w 95% pokryły się z tymi, które były na egzaminie. To była zdecydowanie najlepsza inwestycja. Dodatkowo kupiłem program egzamin ustny, bo tego najbardziej się obawiałem. W planach mam zdobycie kolejnych uprawnień i też będę uczył się z tego programu. Z wyrazami wdzięczności Arek.