Przyczyną był brak uprawnień budowlanych


Witam, chciałabym pochwalić się zdanym egzaminem na uprawnienia budowlane w specjalizacji konstrukcyjno budowlanej do projektowania bez ograniczeń w Lubelskiej Okręgowej Izbie Inżynierów Budownictwa. Mój wynik to 98%!!! Sama jestem zaskoczona, że tak świetnie mi poszło. Jak to możliwe? Historia jest trochę przydługa, ale warta przeczytania. Otóż po ukończeniu studiów od razu złapałam pracę w biurze projektowym. Zarabiałam całkiem nieźle, obowiązków miałam sporo, a praca dawała mi dużą satysfakcję. Nie wiadomo kiedy minęło 11 lat od ukończenia studiów, a ja nadal tkwiłam na tym samym stanowisku, podczas gdy znajomi awansowali lub zakładali własne działalności. Co gorsza, zmieniło się kierownictwo i nagle okazało się, że moja pensja jest najniższa w dziale. Przyczyną był brak uprawnień budowlanych, bez których nie mogłam pełnić samodzielnych funkcji. Szef wezwał mnie do siebie i w krótkiej rozmowie wyjaśnił, czego ode mnie oczekuje. Sama od pewnego czasu myślałam o zdobyciu uprawnień, ale brakowało mi motywacji. Widmo utraty pracy podziałało bardzo skutecznie – jeszcze tego samego dnia zaczęłam gromadzić niezbędną dokumentację i po 2 tygodniach złożyłam do izby kompletny wniosek.

 

Oferta: Program TESTY UPRAWNIENIA BUDOWLANE 2018 w wersji na komputer oraz w wersji na telefon. Dodatkowo każda z wersji posiada PROGRAM EGZAMIN USTNY. Wrażenia osób, które już są po egzaminie na uprawnienia budowlane znajdziesz na podstronie Opinie. Zobacz także jakie przygotowaliśmy promocje do zakupu naszych kluczy licencyjnych.

 

Do egzaminu pozostało 3 miesiące, a ja wiedziałam, że nie mogę tego czasu zmarnować. W sieci znalazłam stronę http://uprawnienia-budowlane.pl/ wraz z forum ze wspomnieniami osób, które ten ciężki egzamin miały za sobą. To właśnie tam dowiedziałam się o programie TESTY UPRAWNIENIA BUDOWLANE 2018. Kupiłam wersję mobilną i stacjonarną, a do tego program JEDNOLITE AKTY PRAWNE UPRAWNIENIA BUDOWLANE 2018. Do tego gratis dostałam pytania na egzamin ustny z ostatnich 5 lat! Uczyłam się dzień w dzień zarówno do pisemnego, jak i do ustnego. Wiedziałam, że mam dużą wiedzę, ale wynik i tak mnie zaskoczył – 97%! Podobnie poszedł mi ustny – można nawet powiedzieć, że śpiewająco. Po odebraniu uprawnień poszłam do szefa, który z miejsca mnie awansował i dał podwyżkę. Także nie zwlekajcie ze zdobyciem uprawnień, bo to naprawdę się opłaca. Dzięki za program i wsparcie, Marta.