Stworzenie forum i wątku ze wspomnieniami z egzaminu


Dzień dobry, na wstępie chciałabym bardzo podziękować twórcom strony http://uprawnienia-budowlane.pl/ za stworzenie forum i wątku ze wspomnieniami z egzaminu. Uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej bez ograniczeń zdobyłam w Lubelskiej Okręgowej Izbie Architektów. Egzamin zaliczyłam z doskonałym wynikiem – 98%!!! Jak mi się to udało? Otóż wszystko zawdzięczam osobom wypowiadającym się na forum, które poleciły mi program testy uprawnienia budowlane 2018. Uczyłam się razem z tym programem zarówno do egzaminu pisemnego, jak i ustnego. A wiecie ile czasu poświęcałam na naukę? Zaledwie godzinę dziennie i po dwóch miesiącach w trybie egzamin miałam wynik 100%!!! Myślę, że nie ma możliwości przygotować się tak dobrze bez programu, zwłaszcza że dodatkowo można nabyć program do nauki na egzamin ustny. Uczyłam się z pomocą wersji na komputer i na komórkę, dzięki czemu mogłam korzystać z programu w każdej wolnej chwili.

 

Oferta: Program TESTY UPRAWNIENIA BUDOWLANE 2018 w wersji na komputer oraz w wersji na telefon. Dodatkowo każda z wersji posiada PROGRAM EGZAMIN USTNY. Wrażenia osób, które już są po egzaminie na uprawnienia budowlane znajdziesz na podstronie Opinie. Zobacz także jakie przygotowaliśmy promocje do zakupu naszych kluczy licencyjnych.

 

Największym ułatwieniem w nauce były obrazkowe podpowiedzi, na których w prosty sposób wyjaśnione są poruszane zagadnienia. Poza tym miałam też do dyspozycji akty prawne w postaci segregatora, dzięki czemu przygotowanie do części ustnej nie sprawiło mi żadnych problemów. Sam egzamin nie był specjalnie trudny, zwłaszcza że ponad 90% powtórzyło się. Na ustny poszłam właściwie na luzie. Wcześniej powtórzyłam sobie materiał i przypomniałam wszystko to, co robiłam podczas praktyk, żeby nic mnie nie zaskoczyło. No i tak właśnie było – znałam odpowiedź na wszystkie pytania, więc część ustną zaliczyłam naprawdę szybko. Moje upragnione uprawnienia utorowały mi drogę do wymarzonej pracy w największym biurze architektonicznym w moim mieście. Kocham swoją pracę i każdemu radzę jak najszybciej złożyć papiery i zdawać na uprawnienia, bo to naprawdę się opłaca. Naprawdę nie warto żałować kasy na przygotowania, bo to ułatwia opanowanie materiału i zdanie egzaminu, który uważany jest przecież za bardzo trudny. Jeszcze raz bardzo dziękuję za wsparcie i pozdrawiam serdecznie, Anna.