Uprawnienia budowlane to awans zawodowy


Podkarpacka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa, uprawnienia budowlane w specjalności inżynieryjnej hydrotechnicznej do projektowania bez ograniczeń. Do egzaminu przystąpiłem wiosną i zdałem go za pierwszym podejściem. Jestem z siebie bardzo dumny, ale nie byłoby to możliwe bez strony http://uprawnienia-budowlane.pl/, gdzie zakupiłem program Testy uprawnienia budowlane 2018 w wersji na telefon i komputer wraz z trybem ustnym.

 

Oferta: Program TESTY UPRAWNIENIA BUDOWLANE 2018 w wersji na komputer oraz w wersji na telefon. Dodatkowo każda z wersji posiada PROGRAM EGZAMIN USTNY. Wrażenia osób, które już są po egzaminie na uprawnienia budowlane znajdziesz na podstronie Opinie. Zobacz także jakie przygotowaliśmy promocje do zakupu naszych kluczy licencyjnych.

 

Zanim trafiłem na tą stronę, próbowałem się uczyć samodzielnie, ale to naprawdę trudne, bo znalezienie pytań, jakie mogą być na egzaminie, nie jest łatwe, zwłaszcza że jest ich ponad 5000. Wstyd przyznać, ale wcześniej nie chciało mi się uczyć do egzaminu, dlatego od kilku lat pracowałem w pracowni architektonicznej jako pomocnik architekta. W końcu jednak uznałem, że pora się usamodzielnić, zwłaszcza że zapotrzebowanie na usługi było bardzo duże. Dzięki uprawnieniom mogłem nie tylko awansować, ale też założyć własną działalność, co było moim głównym celem. Tak więc po kupieniu programu od razu wziąłem się za naukę – codziennie przerabiałem po 20 pytań pisemnych, a dwa razy w tygodniu uczyłem się też do części ustnej. Nie chciałem zostawiać nauki do egzaminu ustnego na ostatnią chwilę, bo dobrze wiedziałem, że między częścią pisemną a ustną jest niewiele czasu i raczej trudno wszystkiego się wtedy nauczyć. W programie wszystkie pytania miały doskonale opracowane odpowiedzi, a przy tym można było od razu sprawdzić, jakiego aktu prawnego dotyczą. To duże ułatwienie, bo nie trzeba szukać w przepisach, tylko kliknąć i przeczytać. W dbniu egzaminu byłem już obkuty na blaszkę i bez stresu wszedłem na salę. Ponad 95% pytań było takich samych, jak w testach, z których się przygotowywałem. Poszło mi bardzo szybko, jako pierwszy wyszedłem w sali. Na ustnym było jeszcze lepiej, bo Komisja Egzaminacyjna bardzo pomagała, choć właściwie nie bardzo tej pomocy potrzebowałem. Z tego miejsca chciałbym bardzo podziękować za ten program, bo bez niego nauka na pewno nie poszłaby mi tak szybko. Pozdrawiam serdecznie, Marek.