Uprawnienia budowlane w specjalności drogowej


Uprawnienia budowlane w specjalności drogowej do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń zdobyłem w Małopolskiej Okręgowej Izbie Inżynierów Budownictwa. Z tego miejsca chciałabym bardzo podziękować Państwu za stworzenie działu ze wspomnieniami z egzaminu na uprawnienia budowlane. Przed podejściem do egzaminu przez długi czas szukałem wiarygodnych informacji o egzaminie na różnego rodzaju forach, ale nic szczególnego nie znalazłem.

 

Oferta: Program TESTY UPRAWNIENIA BUDOWLANE 2018 w wersji na komputer oraz w wersji na telefon. Dodatkowo każda z wersji posiada PROGRAM EGZAMIN USTNY. Wrażenia osób, które już są po egzaminie na uprawnienia budowlane znajdziesz na podstronie Opinie. Zobacz także jakie przygotowaliśmy promocje do zakupu naszych kluczy licencyjnych.

 

Dopiero na stronie http://uprawnienia-budowlane.pl/ znalazłem dokładnie to, czego chciałem. Na forum wypowiadały się osoby, które ten ciężki egzamin mają już za sobą i mogą poradzić, jak się do niego przygotować. Właśnie tak dowiedziałem się, że najlepszą metodą na przyswojenie wymaganego materiału jest skorzystanie z programu TESTY UPRAWNIENIA BUDOWLANE 2018. Kupiłem wersję na komputer i komórkę, bo często jestem poza domem i chciałem mieć możliwość nauki mobilnej. Polecono mi również program egzamin ustny i akty uprawnienia budowlane 2018. Tak wyposażony od razu usiadłem do nauki. Największą zaletą programu jest intuicyjna obsługa i to, że do każdego pytania można jednym kliknięciem znaleźć akt prawny, którego dotyczy. W razie wątpliwość można skorzystać z graficznych podpowiedzi, które doskonale tłumaczą konkretne zagadnienia. Na forum podpowiedziano mi też, żeby od razu uczyć się do części ustnej, bo między egzaminem pisemnym a ustnym jest na to za mało czasu. I tak właśnie się uczyłem, ale mimo to przez egzaminem byłem piekielnie zestresowany. Okazało się, że zupełnie niepotrzebnie, bo pytania powtórzyły się niemal 98%. Aż trudno mi było w to uwierzyć! Wyszedłem jako jeden z pierwszych, a do egzaminu ustnego podszedłem na całkowitym luzie. Komisja była bardzo przychylna, więc poszło bardzo łatwo i szybko. Nie wyobrażam sobie nauki do tego egzaminu bez wspomnianego programu – to po prostu niemożliwe! Dziękuję bardzo wsparcie, bo bez niego byłoby ciężko. Uprawnienia już odebrałem, a wraz z nimi awans i niezłą podwyżkę. Z wyrazami zadowolenia, Jacek.