W przerwie między poszczególnymi etapami egzaminu


Wielkopolska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa to instytucja, w której zdobyłem uprawnienia budowlane w specjalności inżynieryjnej hydrotechnicznej do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń. Chciałbym opisać swoje przeżycia związane z egzaminem, żeby ułatwić zdobycie uprawnień budowlanych. Zacznę od tego, że praktykę odbywałem jednocześnie w biurze projektowym i na budowie, więc nie miałem zbyt wiele czasu na naukę.

 

Oferta: Program TESTY UPRAWNIENIA BUDOWLANE 2018 w wersji na komputer oraz w wersji na telefon. Dodatkowo każda z wersji posiada PROGRAM EGZAMIN USTNY. Wrażenia osób, które już są po egzaminie na uprawnienia budowlane znajdziesz na podstronie Opinie. Zobacz także jakie przygotowaliśmy promocje do zakupu naszych kluczy licencyjnych.

 

Ratunkiem była dla mnie program testy uprawnienia budowlane 2018 w wersji na telefon i na komputer, do którego licencję wykupiłem na stronie http://uprawnienia-budowlane.pl/. To była świetna inwestycja, bo mogłem się uczyć dosłownie wszędzie, zarówno w domu, jak i w drodze do pracy czy podczas przerwy w pracy. W ciągu dwóch miesięcy, poświęcając na naukę ok. godziny dziennie, udało mi się przyswoić cały materiał. Do egzaminu podszedłem na luzie, bo wiedziałem, że nie można lepiej się przygotować. I udało się! Egzamin pisemny zdałem z wynikiem 95% - większość pytań było takich samych jak w programie, więc nie miałem najmniejszych problemów z udzielaniem odpowiednich odpowiedzi. Po egzaminie pisemnym były jeszcze dwa dni do ustnego – tutaj muszę od razu zaznaczyć, że warto uczyć się do niego wcześniej, bo później nie starczy czasu. Do tej części uczyłem się ok. 2 razy w tygodniu korzystając z trybu Egzamin Ustny. Poza tym czytałem akty prawne, do których miałem dostęp w programie jednolite akty prawne uprawnienia budowlane 2018. W przerwie między poszczególnymi etapami egzaminu przypomniałem sobie też wszystko, co robiłem w czasie praktyk i sprawdzałem, czy było to zgodne z przepisami. Komisja egzaminacyjna była bardzo przyjaźnie nastawiona – w sumie egzamin wyglądał bardziej jak rozmowa fachowców, więc w ogóle się nie zestresowałem. Poszło świetnie i teraz mam już swoje uprawnienia, a wraz z nimi dostałem podwyżkę i awans. Warto było trochę się pomęczyć, chociaż w nauka z programem nie jest specjalnie trudna. Polecam każdemu i pozdrawiam