Warunek niezbędny do zatrudnienia


Uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej do projektowania i prowadzenia robót drogowych bez ograniczeń zdobyłem w Dolnośląskiej Okręgowej Izbie Inżynierów Budownictwa. Od razu chcę bardzo podziękować Państwu za stworzenie na stronie http://uprawnienia-budowlane.pl/ działy ze wspomnieniami z egzaminu na uprawnienia budowlane. Dobrze pamiętam, jak przed egzaminem bezskutecznie szukałem wiarygodnych informacji o jego przebiegu i przygotowaniach. Dopiero na tej stronie dowiedziałem się czegoś sensownego i mogłem wykupić licencję na program TESTY UPRAWNIENIA BUDOWLANE 2018. Promocja 3w1 była najkorzystniejsza cenowo, więc za jednym zamachem zapłaciłem za wersję mobilną i stacjonarną oraz segregator pełen aktualnych aktów prawnych. Teraz jestem już po egzaminie i absolutnie nie żałuję wydanych pieniędzy. Co mnie w ogóle skłoniło do podejścia do egzaminu?

 

Oferta: Program TESTY UPRAWNIENIA BUDOWLANE 2018 w wersji na komputer oraz w wersji na telefon. Dodatkowo każda z wersji posiada PROGRAM EGZAMIN USTNY. Wrażenia osób, które już są po egzaminie na uprawnienia budowlane znajdziesz na podstronie Opinie. Zobacz także jakie przygotowaliśmy promocje do zakupu naszych kluczy licencyjnych.

 

Przyznam, że zwlekałem z tym wiele lat, ale w końcu odważyłem się i zawalczyłem o uprawnienia, bo dostałem propozycję naprawdę dobrze płatnej pracy w swoim zawodzie. Warunkiem niezbędnym do zatrudnienia były właśnie uprawnienia budowlane i to koniecznie bez ograniczeń. Nie powiem, że w ogóle nie stresowałem się egzaminem, bo minąłbym się z prawdą. Bałem się bardzo, chociaż przecież uczyłem się sporo i na trybie egzamin osiągałem wynik 100%. Jednak wielu moich znajomych poległo, dlatego stres mnie dosłownie zżerał. Do sali wszedłem cały w nerwach, ale gdy zobaczyłem pytania, wszystko odeszło. Prawie wszystkie były zgodne z programem, z którego się uczyłem! Szybko zrobiłem test i wyszedłem z sali odetchnąć świeżym powietrzem. Ustny był właściwie tylko formalnością, bo komisja była niezwykle przyjazna i w razie potrzeby naprowadzała na odpowiedź, chociaż w moim przypadku nie było to koniecznie. Swoje uprawnienia odebrałem miesiąc po egzaminie i od razu poszedłem na rozmowę kwalifikacyjną. Teraz nie tylko pełnię kierownicze stanowisko, ale do tego mam służbowe auto i własną ekipę. Zarabiam świetnie, a wkrótce planuję jeszcze zdobycie uprawnień elektrycznych i elektroenergetycznych. Pozdrawiam i dziękuję za program, Bartek.