Zdobycie uprawnień w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń


Witam i od razu dziękuję za możliwości, jakie dajecie osobom starającym się o uzyskanie uprawnień budowlanych. Już na studiach postanowiłem, że muszę zdobyć uprawnienia w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń, bo wiedziałem, że przejmę rodzinną firmę. Praktykę odbyłem pod okiem doskonale wykwalifikowanego i doświadczonego kierownika budowy – mojego chrzestnego. Uwielbiałem swoją pracę, dlatego uprawnienia to było coś, co po prostu musiałem zdobyć.

 

Oferta: Program TESTY UPRAWNIENIA BUDOWLANE 2018 w wersji na komputer oraz w wersji na telefon. Dodatkowo każda z wersji posiada PROGRAM EGZAMIN USTNY. Wrażenia osób, które już są po egzaminie na uprawnienia budowlane znajdziesz na podstronie Opinie. Zobacz także jakie przygotowaliśmy promocje do zakupu naszych kluczy licencyjnych.

 

Wymagane dokumenty złożyłem w Podkarpackiej Okręgowej Izbie Inżynierów Budownictwa i od razu zacząłem szukać informacji w sieci. Tak trafiłem na stronę http://uprawnienia-budowlane.pl/ - to właśnie jej twórcom w dużej mierze zawdzięczam swój sukces. Każdemu polecam zajrzenie do działu ze wspomnieniami osób, które zdawały egzamin, bo właśnie tam można się sporo dowiedzieć zarówno o części pisemnej i ustnej, jak i o tym, jak się do niego przygotować. Kierując się sugestiami zdających zakupiłem Program Testy Uprawnienia Budowlane 2018 w wersji mobilnej i stacjonarnej oraz program testy ustne z aktami prawnymi. To była najlepsza decyzja, przede wszystkim dlatego, że w programie wszystkie informacje są usystematyzowane. Każde pytanie ma opracowaną podpowiedź, a do tego jednym kliknięciem można sprawdzić jakiego aktu prawnego dotyczy. To duże ułatwienie, bo nie trzeba szukać w dokumentach, co dla mnie jest marnowaniem czasu. Pomimo codziennej nauki z programem do części pisemnej podszedłem bardzo zdenerwowany. Ku mojemu zaskoczeniu zdecydowana większość pytań pokrywała się z tymi, które były w programie. Na luzie rozwiązałem wszystkie zadania i jako pierwszy wyszedłem z sali. Po ogłoszeniu wyników miałem tylko dwa dni na przygotowanie do części ustnej, ale dzięki sugestiom na forum uczyłem się do niej już wcześniej i tylko dzięki temu zdałem. Dwa dni to zdecydowanie za mało, żeby się przygotować, dlatego każdemu o tym przypominam. Przed komisją stanąłem jako pierwszy i w przeciwieństwie do mojego towarzysza, poradziłem sobie doskonale. Przede mną kolejny egzamin, tym razem w specjalności drogowej i też będę uczył się z programem TESTY UPRAWNIENIA BUDOWLANE 2018. Z wyrazami wdzięczności. Piotr