Blog

30.05.2018

Egzamin jest wyjątkowo ciężki

W artykule znajdziesz:

Egzamin jest wyjątkowo ciężki


Uprawnienia budowlane w specjalności inżynieryjnej drogowej bez ograniczeń do projektowania i kierowania robotami budowlanymi zdobyłem w Podkarpackiej Okręgowej Izbie Inżynierów Budownictwa. Jestem bardzo wdzięczny osobom, które odpowiadają za dział ze wspomnieniami na stronie https://uprawnienia-budowlane.pl/. Przed swoim egzaminem szukałem w sieci jakichś informacji i niewiele znalazłem do czasu aż trafiłem na tą właśnie stronę. Dzięki temu działowi było mi znacznie lżej, bo wiadomo, że egzamin jest wyjątkowo ciężki. Ale zacznę może od samego początku, czyli od momentu, gdy zdecydowałem się na podejście do egzaminu. Skończyłem studia na kierunku związanym z budownictwem. Już na 5. roku wiedziałem, że uprawnienia są przepustką do kariery. Ale wiadomo jak to w życiu jest – najpierw znalazłem niezłą pracę, potem rodzina, dzieci, dom i tak czas leciał. Nie miałem właściwie czasu na cokolwiek, więc nie myślałem nawet o zdobywaniu uprawnień.

 

Oferta: Program TESTY UPRAWNIENIA BUDOWLANE 2018 w wersji na komputer oraz w wersji na telefon. Dodatkowo każda z wersji posiada PROGRAM EGZAMIN USTNY. Wrażenia osób, które już są po egzaminie na uprawnienia budowlane znajdziesz na podstronie Opinie. Zobacz także jakie przygotowaliśmy promocje do zakupu naszych kluczy licencyjnych.

 

Jednak z czasem moja pensja przestała mnie zadowalać, a co więcej, miałem możliwość brania dodatkowych zleceń, lecz musiałem mieć uprawnienia. W końcu zacząłem gromadzić wszystkie niezbędne dokumenty i złożyłem je do izby. Korzystając z porad innych osób, mających już uprawnienia, skorzystałem z promocji 3w1 i zyskałem dostęp do programu testy uprawnienia budowlane 2018 w wersji na komórkę i komputer. Do tego dostałem program jednolite akty prawne uprawnienia budowlane 2018. Rewelacyjna sprawa, bardzo ułatwiająca naukę. Uczyłem się przede wszystkim w pracy i nieco w domu – nie więcej niż godzinę półtora dziennie. Po 2 miesiącach miałem już 100% poprawnych odpowiedzi w trybie „egzamin”. Wiedziałem, że jestem dobrze przygotowany, ale i tak w dzień egzaminu byłem piekielnie zestresowany. Nie pamiętam nawet jak udało mi się wejść do sali, ale uspokoiłem się gdy tylko zobaczyłem pytania. Znałem odpowiedzi na niemal wszystkie i zdałem z doskonałym wynikiem. Ustny poszedł mi równie dobrze, a spodziewałem się, że lekko nie będzie. Cieszę się, że mogłem skorzystać z takiego wsparcia i bardzo dziękuję za pomoc.

Najnowsze wpisy

09.05.2024
Architekt - po co mu uprawnienia budowlane?

Jeśli chcesz zostać architektem, potrzebne będą Ci specjalne uprawnienia budowlane. Uzyskanie tych uprawnień nie jest proste. Kandydat na architekta musi…

07.05.2024
Praktyki budowlane. Wszytko, co musisz o nich wiedzieć

Znaczenie praktyki zawodowej w zdobywaniu uprawnień budowlanych Praktyka zawodowa odgrywa kluczową rolę w zdobywaniu uprawnień budowlanych dla architektów oraz innych…

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami