FAQ

 1. Co to są uprawnienia budowlane?

  Są to jedne z najbardziej cennych uprawnień, które przynoszą wiele korzyści w życiu zawodowym. Uprawniają do samodzielnego projektowania, a także kierowania robotami budowlanymi. Dzielą się one na różne specjalności, takie jak: elektryczne, architektoniczne, drogowe lub konstrukcyjno-budowlane. Dopuszczają one do działania w jednej z wielu branż.

 2. Na czym opiera się egzamin na uprawnienia budowlane?

  Osoba, która chce zostać architektem, kierownikiem budowy lub konstruktorem musi zdać taki egzamin na uprawnienia budowlane. Zadaniem tego testu jest sprawdzenie wiedzy kandydata, aby potwierdzić znajomość przepisów prawa budowlanego. W zależności od rodzaju muszą być Państwo przygotowani na formę pisemną jak i ustną sprawdzenia Waszej wiedzy.

 3. Jak podzielone są uprawnienia budowlane?

  Uprawnienia budowlane dzielą się na wiele różnych specjalności, dzięki którym możecie Państwo zdecydować, które są Wam potrzebne. Poniżej znajdują się odnośniki do każdej specjalności dokładnie opisane.

 4. Gdzie mogę zobaczyć informacje dotyczące waszego programu do nauki na uprawnienia budowlane?

  Program do nauki na uprawnienia budowlane jest podzielony na kilka różnych wersji, co jest dużym ułatwieniem. Dostępna jest wersja stacjonarna oraz wersja mobilna, która może być obsługiwana przez systemy Android lub iOS. Więcej informacji dotyczących naszego programu możecie Państwo znaleźć w poniższych zakładkach.

 5. Gdzie znajdę cennik związany z waszymi programami?

  Cennik możecie Państwo znaleźć, klikając w wybraną zakładkę do wybranej wersji lub zestawu, np.: 2w1, 3w1 lub segregator z ujednoliconymi aktami prawnymi.

 6. W jaki sposób mogę skontaktować się z regionalną izbą?

  Informacje dotyczące kontaktu z konkretną izbą, możecie Państwo znaleźć wchodząc w zakładkę ‘Znajdź swoją izbę‘.

 7. Mam dodatkowe pytania dotyczące oferty, jak można się z wami skontaktować?

  W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt telefoniczny na numer 533-812-633, mailowo na biuro@uprawnienia-budowlane.pl bądź skorzystanie z formularza dostępnego na stronie kontaktowej.

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami