Program do nauki na egzamin ustny na uprawnienia budowlane

Nasz zespół doskonale rozumie jak trudne jest przygotowanie się na ustny egzamin na uprawnienia budowlane, wobec czego stworzyliśmy narzędzie, które to znacznie ułatwi. Dzięki wykupieniu specjalnego trybu, będziesz miał dostęp do zagadnień, które pojawiły się na przestrzeni lat na sesjach egzaminacyjnych w wielu miejscach w kraju. Z pomocą naszego programu do nauki utrwalisz wiedzę potrzebną do zdania egzaminu i zdobycia uprawnień.

W programie TESTY UPRAWNIENIA BUDOWLANE 2020 (wersja na komputer) oraz TESTY UPRAWNIENIA BUDOWLANE 2020 (wersja na telefon) znajduje się

TRYB EGZAMINU USTNEGO (aktywacja w cenie 150 zł) przygotowujący kandydatów ubiegających się o uprawnienia budowlane podchodzących do egzaminu ustnego.

W bazie pytań Trybu EGZAMIN USTNY zawarte są pytania i odpowiedzi (z podziałem na specjalności zebrane ze wszystkich izb w Polsce od użytkowników) z sesji egzaminacyjnych, które pojawiły w poprzednich latach - w tym ostatnie sesje WIOSNA 2015, JESIEŃ 2015, WIOSNA 2016, JESIEŃ 2016, WIOSNA 2017, JESIEŃ 2017, WIOSNA 2018, JESIEŃ 2018, WIOSNA i JESIEŃ 2019.

Jest to jedyna największa baza pytań na egzamin ustny dostępna na rynku !!!

Kilka tysięcy pytań z opracowanymi odpowiedziami !!!

Baza została już zaktualizowana o pytania z egzaminu ustnego z sesji jesień 2019 i przygotowana na egzamin ustny, który odbędzie się w sesji 4 WRZESIEŃ 2020 !!!

Poniżej zostały zamieszczone przykładowe zdjęcia pokazujące funkcjonalność oraz działanie programu.