Historią związana z przygotowaniami do egzaminu


Dzień dobry, moje uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej do projektowania bez ograniczeń zdobyłam całkiem niedawno. Chciałabym podzielić się swoją historią związana z przygotowaniami do egzaminu i jego przebiegu. Studia skończyłam na Politechnice Gdańskiej na Wydziale Inżynierii Lądowej i Środowiska. Już podczas studiów zaczęłam pracować w biurze projektowym. Moim mentorem był doświadczony konstruktor, który miał uprawnienia bez ograniczeń, dzięki czemu mógł podpisać się pod moją praktyką zawodową.

 

Oferta: Program TESTY UPRAWNIENIA BUDOWLANE 2018 w wersji na komputer oraz w wersji na telefon. Dodatkowo każda z wersji posiada PROGRAM EGZAMIN USTNY. Wrażenia osób, które już są po egzaminie na uprawnienia budowlane znajdziesz na podstronie Opinie. Zobacz także jakie przygotowaliśmy promocje do zakupu naszych kluczy licencyjnych.

 

W pracy nauczyłam się naprawdę dużo, a łączenie studiów z praktyką pozwoliło mi nie tylko zdobyć doświadczenie, ale także nauczyć się perfekcyjnie organizować czas. Już podczas nauki w technikum miałam sporo praktyki, więc na studia poszłam ze sporym doświadczeniem, co z pewnością miało pewien wpływ na średnią ocen, która była jedną z najwyższych na roku. Po ukończeniu studiów pracowałam nadal w tej samej firmie i złożyłam wniosek o uprawnienia budowlane, bo szef obiecał mi awans i podwyżkę. Do egzaminu uczyłam się z programem testy uprawnienia budowlane 2018, który ściągnęłam ze strony https://uprawnienia-budowlane.pl/. Najtaniej wychodziła promocja 3w1, czyli program w wersji mobilnej i stacjonarnej razem z programem jednolite akty prawne uprawnienia budowlane 2018. Wykupiłam też tryb egzamin ustny, bo słyszałam, że wiele osób właśnie na tym etapie polega. Ile się uczyłam? W sumie niewiele, bo tylko godzinkę dziennie przez dwa miesiące. Ze względu na absorbującą pracę nie miałam po prostu więcej czasu. Efekty i tak mnie zaskoczyły, bo po 2 miesiącach miałam opanowane wszystkie pytania. Do ustnego uczyłam się tak 2 razy w tygodniu, a do tego w wolnym czasie przeglądałam aktualne akty prawne. Sam egzamin wspominam bardzo przyjemnie – wiele pytań powtórzyło się i w sumie bez większego stresu zrobiłam testy w ciągu 20 minut. Na ustnym sporo było pytań dodatkowych, ale miałam duże doświadczenie i sporo się uczyłam, więc bez problemów na wszystkie odpowiedziałam. Z uprawnieniami mam już swoją wymarzoną posadę i całkiem nieźle zarabiam. Warto było. Pozdrawiam, Sylwia.

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami

Powiązane artykuły

Sieć ciepłownicza

Sieć ciepłownicza to system dystrybucji ciepła, który dostarcza ciepło do budynków, instytucji lub innych odbiorców na obszarze danego miasta, osiedla…

Odbiorca gazu

Odbiorcą gazu jest osoba, firma, instytucja lub organizacja, która korzysta z gazu jako źródła energii lub surowca do celów przemysłowych,…

Specyfikacje techniczne

Specyfikacje techniczne, często nazywane po prostu “specyfikacjami", są dokumentami zawierającymi szczegółowe informacje i opisy dotyczące materiałów, produktów, systemów lub usług,…

Plany konstrukcji

Plany konstrukcji, zwane również projektami budowlanymi lub dokumentacją techniczną, są kompleksowymi dokumentami zawierającymi szczegółowe informacje i instrukcje dotyczące budowy, remontu…

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami