Blog

30.05.2018

Niedawno ktoś zapytał mnie, po co mi w ogóle te uprawnienia?

Niedawno ktoś zapytał mnie, po co mi w ogóle te uprawnienia?


Uprawnienia architektoniczne do projektowania bez ograniczeń – egzamin zdawałam w Lubelskiej Okręgowej Izbie Architektów. Dziękuję założycielom portalu https://uprawnienia-budowlane.pl/ za wsparcie, a przede wszystkim za dział ze wspomnieniami i program testy uprawnienia budowlane 2018. Niedawno ktoś zapytał mnie, po co mi w ogóle te uprawnienia? Czy coś zmieniły w moim życiu? Cóż, nie da się udzielić odpowiedzi w jednym zdaniu. Zacznę może od tego, że już jako dziecko pasjonowałam się rysunkiem, ale dopiero w szkole średniej uznałam, że malarką raczej nie będę, ale architektem na pewno. Miałam to tego predyspozycje – byłam bardzo dokładna i skrupulanta, a do tego miałam fotograficzną pamięć. Poszłam na studia w tym właśnie kierunku i po ich ukończeniu od razu zaczęłam praktykę. Tak się jakoś złożyło, że praktyka zamieniła się w etat, w międzyczasie założyłam rodzinę i całkiem dobrze mi się żyło. Brak uprawnień nie przeszkadzał mi do czasu, gdy dostałam propozycję o wiele lepiej płatnej posady.

 

Oferta: Program TESTY UPRAWNIENIA BUDOWLANE 2018 w wersji na komputer oraz w wersji na telefon. Dodatkowo każda z wersji posiada PROGRAM EGZAMIN USTNY. Wrażenia osób, które już są po egzaminie na uprawnienia budowlane znajdziesz na podstronie Opinie. Zobacz także jakie przygotowaliśmy promocje do zakupu naszych kluczy licencyjnych.

 

Wtedy uznałam, że najwyższa pora zmierzyć się z egzaminem będącym postrachem większości architektów. Dokumenty złożyłam we właściwej miejscowo izbie i czekałam na potwierdzenie, że mogę przystąpić do egzaminu. Gdy jest dostałam, zaczęłam przygotowania do nauki. Najpierw trafiłam właśnie na wspomnianą stronę, gdzie wykupiłam licencję na program z testami w promocji 2w1. Zyskałam dostęp do aplikacji mobilnej i stacjonarnej, zawierającej ogromną bazę pytań związanych z uprawnieniami budowlanymi. Kupiłam też program egzamin ustny, bo wiedziałam, że muszę uczyć się jednocześnie na obie części. Dzięki takiemu wsparciu zdałam najlepiej ze wszystkich kandydatów. Obecnie zarabiam znacznie lepiej i sama ustalam sobie godziny pracy. Do tego mam mnóstwo dodatkowych zleceń, dzięki którym zapewniam mojej rodzinie naprawdę wysoki poziom życia. Jeśli więc ktoś mnie pyta, czy warto zdawać na uprawnienia, odpowiadam, że tak i to jak najszybciej. Szkoda marnować czasu na marnie płatną pracę. Serdecznie pozdrawiam, Marta.

Najnowsze wpisy

10.01.2024
Trwałość konstrukcji

Trwałość konstrukcji jest kluczowym aspektem projektowania i budowy budynków oraz innych struktur. Oznacza to zdolność konstrukcji do zachowania swojej funkcji…

10.01.2024
Prace spawalnicze

Prace spawalnicze to proces łączenia materiałów, takich jak metal, za pomocą ciepła i/lub ciśnienia. Spawanie jest powszechnie stosowane w różnych…

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami