Blog

30.05.2018

Swój egzamin wspominam bardzo pozytywnie

W artykule znajdziesz:

Swój egzamin wspominam bardzo pozytywnie

 

Mazowiecka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa – to właśnie tutaj zdawałem egzamin na uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń. Swój egzamin wspominam bardzo pozytywnie – atmosfera była spokojna, pogoda piękna, komisja w porządku, a testy niespecjalnie trudne.(program na komputer) Jeśli chodzi o moje przygotowania, to muszę przyznać, że bez programu testy uprawnienia budowlane 2018 na pewno nie byłoby tak różowo.(program na telefon) Na stronie https://uprawnienia-budowlane.pl/ wykupiłem licencję na program w wersji na komputer i komórkę, a do tego w promocji 3w1 dostałem program jednolite akty prawne uprawnienia budowlane 2018.

Niezbędne rozporządzenia i akty prawne

Wydrukowałem sobie wszystkie niezbędne rozporządzenia i akty prawne, które przeczytałem dosłownie od deski do deski. (promocja 3 w 1)Dopiero po tym wstępie wziąłem się za testy – uczyłem się ok. 2 miesiące przez niewiele więcej niż godzinę dziennie. W miarę możliwości testy robiłem w domu, ale jak nie było czasu, to korzystałem z komórki. Bardzo dobrze w moim wypadku sprawdzał się tryb „pytaj do skutku”, z którym wkuwałem najtrudniejsze pytania.(program na egzamin ustny) Zapomniałem jeszcze napisać, że dwa razy w tygodniu uczyłem się z programem egzamin ustny – nie zapominajcie o tym, bo po części pisemnej jest za mało czasu, żeby przyswoić cały wymagany materiał. Radzę wydrukować sobie akty prawne i rozporządzenia związane ze specjalnością, bo to bardzo przydaje się podczas egzaminu ustnego. Jeśli zaś chodzi o pisemny, to osiągnąłem wynik 96% - jestem z siebie bardzo zadowolony.

Jestem najlepszym rozmówcą

Większość pytań była taka sama jak w programie, z którego się uczyłem, więc mogę go każdemu polecić. Ustnego bałem się trochę bardziej, bo nie jestem najlepszym rozmówcą. Mimo początkowego stresu szybko się rozluźniłem, bo komisja była wyjątkowo przyjazna.(segregator)  Nie tyle zadawali pytania, co po prostu rozmawiali z kandydatami jak równy z równym. Co dały mi uprawnienia? Przede wszystkim lepszą pracę i podwyżkę. (opinie) Teraz sam kieruję budową i podejmuję wszystkie decyzje, łącznie z zatrudnianiem ekipy. Pozdrawiam i dziękuję, Marek.

Najnowsze wpisy

25.03.2024
Egzaminy dla osób ukaranych

Osoby ukarane z tytułu odpowiedzialności zawodowej zgodnie z artykułem 96 Ustawy Prawo Budowlane, które zostały zobowiązane do ponownego zdania egzaminu,…

22.03.2024
Wniosek o ponowny egzamin na uprawnienia budowlane

Wniosek o ponowne wyznaczenie terminu egzaminu na uprawnienia budowlane należy złożyć w przypadkach, kiedy nie możesz uczestniczyć w wyznaczonym terminie…

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami