Blog

Rozwój produkcji zdjęcie nr 10
30.05.2018

Szansa na dobre zarobki

W artykule znajdziesz:

Szansa na dobre zarobki

 

Uprawnienia budowlane w specjalności drogowej do projektowania i prowadzenia robót budowlanych bez ograniczeń, Łódzka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa.(program na komputer) Zdałem za pierwszym podejściem i za to dziękuję autorom programy testy uprawnienia budowlane 2018. Dzięki programowi nauka szła mi szybko i sprawnie, dzięki czemu przygotowania nie zajmowały mi całego wolnego czasu. Na stronę https://uprawnienia-budowlane.pl/ trafiłem podczas poszukiwania informacji na temat egzaminu.(program na telefon) To właśnie tam znalazłem forum z wpisami osób, które mają za sobą egzamin na uprawnienia budowlane.

Szło mi szybko i sprawnie

Rozwój produkcji zdjęcie nr 11Dlaczego w ogóle zdecydowałem się przystąpić do egzaminu? Już na studiach wiedziałem, że bez uprawnień w moim zawodzie ciężko będzie znaleźć dobrze płatną pracę.(promocja 3 w 1) Papiery do izby złożyłem od razu po skończeniu wymaganej przepisami praktyki. Wiedziałem, że to moja szansa na dobre zarobki, a w planach miałem założenie własnej działalności. Już na studiach i podczas praktyk wykonywałem drobne zlecenia, a po zdobyciu uprawnień mogłem zarobić znacznie więcej. Z program uczyło się bardzo łatwo. Najbardziej odpowiadał mi tryb „pytaj do skutku”, dzięki któremu zapamiętywanie szło mi szybko i sprawnie.(program na egzamin ustny)  Świetną sprawą są graficzne podpowiedzi i możliwość sprawdzenia aktu prawnego, którego dotyczy dane pytanie. Korzystałem z programu w wersji mobilnej i stacjonarnej, a oprócz tego zaopatrzyłem się w program egzamin ustny. Znajomi i forumowicze ostrzegali, że między pisemnym a ustnym jest mało czasu, więc uczyłem się jednocześnie do obu etapów.

Strzał w dziesiątkę

Przyznam, że był to strzał w dziesiątkę, bo między częścią pisemną a ustną były tylko 2 dni. (segregator) Etap pisemny zdałem z wynikiem 98%, czyli najlepszym spośród wszystkich. Nieco trudniej było na ustnym, bo komisja zadawała sporo pytań, ale na szczęście nic mnie nie zaskoczyło. Dzięki uprawnieniom mam obecnie naprawdę dużo propozycji pracy i zastanawiam się nad tym, czy nie lepiej byłoby prowadzić własną działalność.  (opinie)Tę kwestię muszę jeszcze przemyśleć, ale jedno jest pewne – twórcom programu należą się wielkie podziękowania.

Najnowsze wpisy

15.07.2024
Rozwój produkcji zdjęcie nr 12
Specjalność wyburzeniowa - uprawnienia budowlane

Pozwolenie na rozbiórkę jest rodzajem pozwolenia, które daje prawo do wykonywania prac związanych z rozbiórką budynków. W Polsce, aby uzyskać…

15.07.2024
Rozwój produkcji zdjęcie nr 13
Konstruktor uprawnienia budowlane

W dziedzinie budownictwa kluczową rolę odgrywa projektant konstrukcji, który odpowiada za projektowanie budynków z uwzględnieniem ich wytrzymałości, stabilności i bezpieczeństwa.…

Rozwój produkcji zdjęcie nr 16 Rozwój produkcji zdjęcie nr 17 Rozwój produkcji zdjęcie nr 18
Rozwój produkcji zdjęcie nr 19
Rozwój produkcji zdjęcie nr 20 Rozwój produkcji zdjęcie nr 21 Rozwój produkcji zdjęcie nr 22
Rozwój produkcji zdjęcie nr 23

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami
Rozwój produkcji zdjęcie nr 24

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym
Rozwój produkcji zdjęcie nr 25

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami
Rozwój produkcji zdjęcie nr 32 Rozwój produkcji zdjęcie nr 33 Rozwój produkcji zdjęcie nr 34
Rozwój produkcji zdjęcie nr 35
Rozwój produkcji zdjęcie nr 36 Rozwój produkcji zdjęcie nr 37 Rozwój produkcji zdjęcie nr 38
Rozwój produkcji zdjęcie nr 39

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami
Rozwój produkcji zdjęcie nr 40

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym
Rozwój produkcji zdjęcie nr 41

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami