Blog

30.05.2018

Szansa na dobre zarobki

W artykule znajdziesz:

Szansa na dobre zarobki

 

Uprawnienia budowlane w specjalności drogowej do projektowania i prowadzenia robót budowlanych bez ograniczeń, Łódzka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa.(program na komputer) Zdałem za pierwszym podejściem i za to dziękuję autorom programy testy uprawnienia budowlane 2018. Dzięki programowi nauka szła mi szybko i sprawnie, dzięki czemu przygotowania nie zajmowały mi całego wolnego czasu. Na stronę https://uprawnienia-budowlane.pl/ trafiłem podczas poszukiwania informacji na temat egzaminu.(program na telefon) To właśnie tam znalazłem forum z wpisami osób, które mają za sobą egzamin na uprawnienia budowlane.

Szło mi szybko i sprawnie

Dlaczego w ogóle zdecydowałem się przystąpić do egzaminu? Już na studiach wiedziałem, że bez uprawnień w moim zawodzie ciężko będzie znaleźć dobrze płatną pracę.(promocja 3 w 1) Papiery do izby złożyłem od razu po skończeniu wymaganej przepisami praktyki. Wiedziałem, że to moja szansa na dobre zarobki, a w planach miałem założenie własnej działalności. Już na studiach i podczas praktyk wykonywałem drobne zlecenia, a po zdobyciu uprawnień mogłem zarobić znacznie więcej. Z program uczyło się bardzo łatwo. Najbardziej odpowiadał mi tryb „pytaj do skutku”, dzięki któremu zapamiętywanie szło mi szybko i sprawnie.(program na egzamin ustny)  Świetną sprawą są graficzne podpowiedzi i możliwość sprawdzenia aktu prawnego, którego dotyczy dane pytanie. Korzystałem z programu w wersji mobilnej i stacjonarnej, a oprócz tego zaopatrzyłem się w program egzamin ustny. Znajomi i forumowicze ostrzegali, że między pisemnym a ustnym jest mało czasu, więc uczyłem się jednocześnie do obu etapów.

Strzał w dziesiątkę

Przyznam, że był to strzał w dziesiątkę, bo między częścią pisemną a ustną były tylko 2 dni. (segregator) Etap pisemny zdałem z wynikiem 98%, czyli najlepszym spośród wszystkich. Nieco trudniej było na ustnym, bo komisja zadawała sporo pytań, ale na szczęście nic mnie nie zaskoczyło. Dzięki uprawnieniom mam obecnie naprawdę dużo propozycji pracy i zastanawiam się nad tym, czy nie lepiej byłoby prowadzić własną działalność.  (opinie)Tę kwestię muszę jeszcze przemyśleć, ale jedno jest pewne – twórcom programu należą się wielkie podziękowania.

Najnowsze wpisy

25.03.2024
Egzaminy dla osób ukaranych

Osoby ukarane z tytułu odpowiedzialności zawodowej zgodnie z artykułem 96 Ustawy Prawo Budowlane, które zostały zobowiązane do ponownego zdania egzaminu,…

22.03.2024
Wniosek o ponowny egzamin na uprawnienia budowlane

Wniosek o ponowne wyznaczenie terminu egzaminu na uprawnienia budowlane należy złożyć w przypadkach, kiedy nie możesz uczestniczyć w wyznaczonym terminie…

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami