Blog

24.10.2018

Zrobiony cały test

Zrobiony cały test

Hej, jak pewnie się domyślacie, jestem jedną z osób, która ma już za sobą egzamin na uprawnienia budowlane. W moim przypadku była to specjalność konstrukcyjno-budowlana do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń.(program na komputer)Egzamin miałam w Mazowieckiej Okręgowej Izbie Inżynierów Budownictwa i naprawdę cieszę się, że mam go już za sobą. Studia na politechnice ukończyłam z wyróżnieniem, na praktykach radziłam sobie świetnie, więc myślałam, że egzamin będzie tylko formalnością. A tu zonk – oblałam w sesji jesiennej i czekała mnie powtórka z rozrywki.(program na telefon)

To było jak kubeł zimnej wody

To było jak kubeł zimnej wody, bo nagle okazało się, że wcale aż tak wiele nie umiem, przynajmniej jeśli chodzi o teorię i rozwiązywanie testów. (promocja 3 w 1)To trochę jak z prawem jazdy – możecie znać wszystkie przepisy i znaki, a testy i tak oblejecie, jak wcześniej ich nie przerobicie. Możecie jeździć jak mistrz kierownicy, a oblejecie egzamin praktyczny.(program na egzamin ustny)  To była dla mnie nauczka, że z systemem się nie wygra. Zawzięłam się – kupiłam program testy uprawnienia budowlane 2018 na komputer i tablet, program jednolite akty prawne uprawnienia budowlane 2018 i tryb egzamin ustny poprzez serwis https://uprawnienia-budowlane.pl. (segregator) Siedziałam dzień w dzień po trzy godziny i robiłam te nieszczęsne testy, czytałam przepisy i rozwiązywałam zagadnienia do ustnego. Padałam na nos, ale nie poddawałam się, bo po prostu potrzebowałam tych uprawnień do pracy. W końcu nadszedł dzień egzaminu. Bałam się bardzo, bo na kolejny po prostu nie miałam już pieniędzy.

Tutaj też nie miałam problemów ze zdaniem

Ku mojemu zaskoczeniu prawie 90% pytań robiłam wcześniej w domu, więc właściwie po 15 minutach miałam zrobiony cały test i na dobrą sprawę mogłam sobie wyjść. Jeszcze nie dowierzałam w swoje szczęście, więc kilka razy wszystko sprawdziłam. Dopiero po ogłoszeniu wyników trochę się uspokoiłam, ale okazało się, że mam tylko kilka dni do ustnego.(opinie) Tutaj też nie miałam problemów ze zdaniem, a co więcej, zdałam najlepiej ze wszystkich, którzy zdawali tego dnia. Także tego, jak chcecie iść na żywioł to nie polecam, naprawdę lepiej dobrze się przygotować, bo inaczej marnie to widzę.

Najnowsze wpisy

10.01.2024
Trwałość konstrukcji

Trwałość konstrukcji jest kluczowym aspektem projektowania i budowy budynków oraz innych struktur. Oznacza to zdolność konstrukcji do zachowania swojej funkcji…

10.01.2024
Prace spawalnicze

Prace spawalnicze to proces łączenia materiałów, takich jak metal, za pomocą ciepła i/lub ciśnienia. Spawanie jest powszechnie stosowane w różnych…

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami