Blog

30.05.2018

Biura architektów w mojej miejscowości

W artykule znajdziesz:

Biura architektów w mojej miejscowości


Cześć, nazywam się Agata, a swoje uprawnienia w specjalności architektonicznej zdobyłem w Łódzkiej Okręgowej Izbie Architektów. Wcześniej skończyłam studia na kierunku architektura i odbyłam roczną praktykę na budowie i przy sporządzaniu projektów. Dzięki temu mogłam od razu zdobyć uprawnienia do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń.

 

Oferta: Program TESTY UPRAWNIENIA BUDOWLANE 2018 w wersji na komputer oraz w wersji na telefon. Dodatkowo każda z wersji posiada PROGRAM EGZAMIN USTNY. Wrażenia osób, które już są po egzaminie na uprawnienia budowlane znajdziesz na podstronie Opinie. Zobacz także jakie przygotowaliśmy promocje do zakupu naszych kluczy licencyjnych.

 

Swoją przygodę z architekturą rozpoczęłam jeszcze w technikum, bo to właśnie wtedy trafiłam na praktyki do biura architektów w mojej miejscowości. Praca tam tak mi się spodobała, że postanowiłam zrobić wszystko, żeby związać się z tą branżą. Stąd właśnie kierunek studiów i późniejsza praktyka. Komisja kwalifikacyjna bez problemu zaakceptowała złożone przeze mnie dokumenty i mogłam zacząć przygotowania do egzaminu. Najpierw szukałam w sieci informacji o egzaminie, bo chciałam dowiedzieć się, jak najlepiej się uczyć. Na stronie https://uprawnienia-budowlane.pl/ znalazłam dział ze wspomnieniami z egzaminu, za który chcę bardzo podziękować twórcom. To właśnie wpisy innych osób przekonały mnie, że warto zainwestować w program testy uprawnienia budowlane 2018. Kupiłam wersję mobilną i stacjonarną w promocji 3w1 z programem jednolite akty prawne uprawnienia budowlane 2018. Uczyłam się dzień w dzień, bo wiedziałam, że egzamin jest bardzo trudny. Rozwiązywanie testów w programie szło mi szybko – w razie wątpliwości korzystałam z graficznych podpowiedzi, dzięki czemu informacje szybko wchodziły mi do głowy. Fajnym rozwiązaniem jest też możliwość sprawdzania jednym kliknięciem aktów prawnych, których dotyczy pytanie. Oczywiście uczyłem się nie tylko do części pisemnej, ale też do ustnej – do tego przydał mi się program egzamin ustny. Na część pisemną przyszłam godzinę przed wyznaczonym czasem, żeby na pewno się nie spóźnić 😉 Weszłam jako jedna pierwszych i tak samo wyszłam, bo pytania były takie jak w programie i naprawdę szybko rozwiązałam testy. Ustny też poszedł łatwo, bo trafiłam na świetną komisję. Z uprawnieniami poszłam do swojego miejsca praktyk i od razu dostałam wymarzoną pracę. Dziękuję za program i pozdrawiam wszystkich zdających.

Najnowsze wpisy

09.05.2024
Architekt - po co mu uprawnienia budowlane?

Jeśli chcesz zostać architektem, potrzebne będą Ci specjalne uprawnienia budowlane. Uzyskanie tych uprawnień nie jest proste. Kandydat na architekta musi…

07.05.2024
Praktyki budowlane. Wszytko, co musisz o nich wiedzieć

Znaczenie praktyki zawodowej w zdobywaniu uprawnień budowlanych Praktyka zawodowa odgrywa kluczową rolę w zdobywaniu uprawnień budowlanych dla architektów oraz innych…

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami