Blog

02.07.2018

Dostałem propozycję etatu

W artykule znajdziesz:

Dostałem propozycję etatu


Koniec studiów był dla mnie czasem dość trudnym. Właśnie wtedy przytrafiła mi się ciężka choroba, przez którą mój rozwój zawodowy stanął pod znakiem zapytania. Po zakończeniu leczenia i powrocie do zdrowia zacząłem szukać pracy w swoim zawodzie i okazało się, że na każdym stanowisku, które mnie interesowało, wymagane są uprawnienia budowlane. Ze względów zdrowotnych nie mogłem pracować na budowie, więc pozostały mi tylko biura projektowe. Musiałem więc odbyć praktykę w tym kierunku, a że musiałem się z czegoś utrzymywać, jednocześnie pracowałem w handlu. Zdarzało się, że w biurze spędzałem 12 godzin, a później jechałem tylko do domu zmienić ubranie i coś zjeść, po czym wieczór i pół nocy siedziałem w sklepie.

Oferta: Program TESTY UPRAWNIENIA BUDOWLANE 2018 w wersji na komputer oraz w wersji na telefon. Dodatkowo każda z wersji posiada PROGRAM EGZAMIN USTNY. Wrażenia osób, które już są po egzaminie na uprawnienia budowlane znajdziesz na podstronie Opinie. Zobacz także jakie przygotowaliśmy promocje do zakupu naszych kluczy licencyjnych.

Brałem też zmiany nocne, jeśli tylko była taka okazja. Było ciężko, ale opłaciło się. Po skończeniu praktyk dostałem propozycję etatu w tym samym biurze, ale musiałem oczywiście zdać egzamin na uprawnienia. Nie chciałem ryzykować, dlatego od razu wszedłem na polecaną przez znajomych stronę https://uprawnienia-budowlane.pl/ i kupiłem program testy uprawnienia budowlane 2018. Aplikacja bardzo ułatwia naukę, bo każde pytanie ma podpowiedź i można sobie sprawdzić, jakiego aktu prawnego dotyczy. Fajną sprawą jest to, że razem z programem dostałem materiały do dokumentowania praktyki i przykładową książkę praktyk. Licencja na program była na 12 miesięcy, więc w razie wpadki w pierwszym terminie mogłem z niego korzystać również w sesji jesiennej. W sumie akurat to mi się nie przydało, bo zdałem za pierwszym razem i to z wysokim wynikiem. Na sali egzaminacyjnej było sporo ludzi, niektórzy bardzo zdenerwowani, co niestety mi się udzieliło. Ale jak tylko dostałem test i przeczytałem kilka pierwszych pytań, wiedziałem, że nie ma się czego bać. Tak wiele pytań powtórzyło się, że cały test zrobiłem w 15 minut. Do ustnego szykowałem się z programem egzamin ustny, który zawiera pytania z odpowiedziami z poprzednich sesji, czyli z roku 2015, 2016 i 2017. Zdałem na luzie i Wam też tego życzę 🙂 Norbert.

Najnowsze wpisy

25.03.2024
Egzaminy dla osób ukaranych

Osoby ukarane z tytułu odpowiedzialności zawodowej zgodnie z artykułem 96 Ustawy Prawo Budowlane, które zostały zobowiązane do ponownego zdania egzaminu,…

22.03.2024
Wniosek o ponowny egzamin na uprawnienia budowlane

Wniosek o ponowne wyznaczenie terminu egzaminu na uprawnienia budowlane należy złożyć w przypadkach, kiedy nie możesz uczestniczyć w wyznaczonym terminie…

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami