Blog

24.09.2018

Dzień przed egzaminem

W artykule znajdziesz:

Dzień przed egzaminem


Cześć, niedawno zdobyłam uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń. Moja historia przygotowań do egzaminu jest dość typowa, ale postanowiłam się nią podzielić, bo może komuś pomogę dobrze się przygotować.(program na komputer)  Studia kończyłam na Politechnice Gdańskiej, a już w ich trakcie pracowała w biurze projektowym, pod okiem bardzo doświadczonego projektanta.(program na telefon)

To właśnie on nauczył mnie wszystkiego

To właśnie on nauczył mnie wszystkiego, co potrzebne do egzaminu i do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie.(promocja 3 w 1)  Łączenie studiów z praktyką nauczyło mnie dobrej organizacji czasu i planowania. Dzięki temu, gdy po studiach podjęłam praktykę na budowie, a później pracę na cały etat, bez problemu znajdowałam czas na to, aby pouczyć się z pomocą programu testy uprawnienia budowlane 2018. (program na egzamin ustny)  Dowiedziałam się o nim z wpisów na stronie https://uprawnienia-budowlane.pl i uznałam, że skoro innym udało się dobrze przygotować z tym programem, to ja też dam sobie radę. Policzyłam sobie dni do egzaminu i podzieliłam naukę w taki sposób, aby codziennie robić po 10-20 testów. To wydaje się dużo, zwłaszcza że początkowo jeden zajmował mi ok. 20 minut. Ale z czasem robiłam je coraz szybciej, a na 2 tygodnie przed egzaminem korzystałam już tylko z trybu egzamin.(segregator) Dokupiłam sobie jeszcze tryb egzamin ustny – tak na wszelki wypadek, żeby niczego nie zaniedbać. Dzień przed egzaminem nie uczyłam się wcale. Przygotowałam sobie ubrania, poszłam ze znajomymi na pizzę i starałam się odprężyć.

Na egzaminie test rozwiązałam w ciągu pół godziny

Wiedziałam, że nerwy nie pomogą, dlatego starałam się nie stresować, ale sami pewnie wiecie, że nie do końca jest to możliwe. Na egzaminie test rozwiązałam w ciągu pół godziny, z czego 5 minut zajęło mi sprawdzenie wszystkiego jeszcze raz. Zdałam z wynikiem 98%. Na ustny czekałam 5 dni – w międzyczasie przeanalizowałam swoje zadania na praktykach, żeby upewnić się, że wszystko było zgodnie z przepisami.(opinie)  Zdałam na 96% i jestem z siebie bardzo duma. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Najnowsze wpisy

25.03.2024
Egzaminy dla osób ukaranych

Osoby ukarane z tytułu odpowiedzialności zawodowej zgodnie z artykułem 96 Ustawy Prawo Budowlane, które zostały zobowiązane do ponownego zdania egzaminu,…

22.03.2024
Wniosek o ponowny egzamin na uprawnienia budowlane

Wniosek o ponowne wyznaczenie terminu egzaminu na uprawnienia budowlane należy złożyć w przypadkach, kiedy nie możesz uczestniczyć w wyznaczonym terminie…

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami