Blog

05.07.2018

Gdzie szukać potrzebnych informacji dotyczących egzaminu

W artykule znajdziesz:

Gdzie szukać potrzebnych informacji dotyczących egzaminu

Egzamin na uprawnienia w specjalności architektonicznej do projektowania bez ograniczeń zdawałam w Świętokrzyskiej Okręgowej Izbie Architektów. Bardzo lubię swoją pracę, więc praktyki były dla mnie przyjemnością, a egzamin jedynie formalnym potwierdzeniem tego, że jestem właściwą osobą na właściwym miejscu. Może Wam to wydać się trochę mało skromne, ale poznałam wiele osób, które robią to, czego nie lubią, przez co każde wyjście do pracy i pobyt w niej jest drogą przez mękę. Dlatego uważam, że jeśli można przekuć swoją pasję w zawód, to na pewno warto to zrobić i jestem tego świetnym przykładem.

Oferta: Program do nauki dostępny jest na naszym portalu w wersji na laptop z systemem Windows oraz w wersji na telefon. Pamiętaj, że po egzaminie pisemnym przystąpisz do egzaminu ustnego. Do tej części egzaminu przygotujesz się z rozszerzeniem tryb Egzamin Ustny. Sprawdź opinie o programie i wrażenie użytkowników po egzaminie.

Program do nauki na egzamin testowy

Do swojego egzaminu uczyłam się ze stroną https://uprawnienia-budowlane.pl/, na której zamówiłam program testy uprawnienia budowlane 2018. Pytań nie wkuwałam na pamięć, bo to bez sensu. Każde starałam się zrozumieć, dlatego sprawdzałam podpowiedzi i akty prawne, którego dotyczyło. Oczywiście niektóre rzeczy trzeba wkuć, ale trzeba też wiedzieć gdzie szukać potrzebnych informacji. Dlatego w pakiecie z programem zamówiłam program jednolite akty prawne uprawnienia budowlane 2018 dla mojej specjalności i wszystkie przeczytałam „od deski do deski”. Dla mnie była to ciekawa lektura, ale doskonale wiem, że nie każdy podziela moje pasje 😉 Jak już wspomniałam, pytań nie uczyłam się na pamięć, tylko rozwiązywałam na podstawie informacji, które miałam w głowie i w aktach prawnych. Przyniosło to świetne efekty na egzaminie, bo mój wynik wyniósł aż 96%.

Stres na egzaminie

Musiałam pomylić się na samym początku testu, kiedy jeszcze byłam bardzo zdenerwowana. Stres dopadł mnie przed wejściem do sali egzaminacyjnej i odpuścił dopiero, gdy przeczytałam pytania i przekonałam się, że na takie same odpowiadałam w programie. Ustnego nie bałam się wcale, bo na praktykach naprawdę dużo harowałam, a poza tym przygotowywałam się z programem egzamin ustny. To zaprocentowało wynikiem 97%, dlatego mogę Wam wszystkim polecić taki sposób nauki. Pamiętajcie, że dużo daje praktyka, więc pracujcie ciężko, a na pewno Wam się uda. Pozdrawiam, Ada.

Najnowsze wpisy

09.05.2024
Architekt - po co mu uprawnienia budowlane?

Jeśli chcesz zostać architektem, potrzebne będą Ci specjalne uprawnienia budowlane. Uzyskanie tych uprawnień nie jest proste. Kandydat na architekta musi…

07.05.2024
Praktyki budowlane. Wszytko, co musisz o nich wiedzieć

Znaczenie praktyki zawodowej w zdobywaniu uprawnień budowlanych Praktyka zawodowa odgrywa kluczową rolę w zdobywaniu uprawnień budowlanych dla architektów oraz innych…

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami