Blog

30.05.2018

Każde pytanie ma dokładnie opracowaną podpowiedź

W artykule znajdziesz:

Każde pytanie ma dokładnie opracowaną podpowiedź

 

Dzień dobry. Egzamin na uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej elektrycznej i elektroenergetycznej do prowadzenia robót budowlanych bez ograniczeń zdawałem po ukończeniu wymaganej przepisami praktyki. Złożyłem komplet dokumentów i czekałem na wyznaczenie terminu.(program na komputer)W międzyczasie przeglądałem fora, na których wypowiadały się osoby mające egzamin za sobą. Wiele z nich polecało stronę https://www.uprawnienia-budowlane.pl/, więc i ja postanowiłem z niej skorzystać. Zdecydowałem się na program testy uprawnienia budowlane 2018 wraz modułem ustnym oraz programem zawierającym obowiązujące akty prawne.(program na telefon)

To bardzo wygodne

Z taką pomocą nauka nie była specjalnie trudna, choć oczywiście wymagała systematyczności.(promocja 3 w 1) Każde pytanie miało dokładne opracowaną podpowiedź i można było sprawdzić, jakiego aktu prawnego dotyczy. Do dyspozycji miałem wersję stacjonarną i mobilną, dlatego mogłem się uczyć nie tylko w domu, ale także wszędzie tam, gdzie akurat byłem. (program na egzamin ustny) To bardzo wygodne, bo materiału jest mnóstwo, a przecież nie mogłem zrezygnować z pracy. Uczyłem się do części pisemnej i ustnej jednocześnie, żeby później nie przygotowywać się na ostatnią chwilę.(segregator)  Program jest tak intuicyjny w obsłudze, że nauka szła mi bardzo szybko. Przed egzaminem byłem trochę zestresowany, ale wiedziałem, że moja praca nie pójdzie na marne. I nie myliłem się! Na testach niemal wszystkie pytania były takie same jak te, których się uczyłem, a na resztę bez większych problemów udzieliłem prawidłowej odpowiedzi.(opinie)

Mam je od niedawna

Poszło mi świetnie, ale czekała mnie jeszcze część ustna, a inni zdający mówili, że Komisja jest bardzo wymagająca. Faktycznie, przekonałem się o tym na własnej skórze, gdy zaczęli zadawać bardzo szczegółowe pytania. Mimo to poradziłem sobie i teraz mogę już pochwalić się swoimi uprawnieniami. Mam je od niedawna, ale już zarabiam o wiele więcej niż bez nich, a do tego mogę realizować dodatkowe zlecenia na własny rachunek. Jeśli zależy Wam na zdobyciu uprawnień, to skorzystajcie z możliwości, jakie daje zakup programu, bo naprawdę trudno znaleźć lepszą bazę informacji.

Najnowsze wpisy

29.05.2024
Projektant budowlany

Projektant budowlany to profesjonalista odpowiedzialny za tworzenie planów budowy budynków i obiektów inżynierskich. Jego praca jest istotna w całym procesie…

28.05.2024
Książka obiektu budowlanego

Książka obiektu budowlanego to dokument służący do systematycznego rejestrowania i archiwizowania wszelkich istotnych informacji dotyczących eksploatacji, konserwacji i remontów budynku.…

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami