Blog

Granica ziarna cementu zdjęcie nr 10
01.11.2018

Kierując się opiniami znajomych ze studiów

W artykule znajdziesz:

Kierując się opiniami znajomych ze studiów


Dzień dobry, nazywam się Marcin. Egzamin na specjalność konstrukcyjno-budowlaną do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń miałem w sesji wiosennej w Warmińsko-Mazurskiej Okręgowej Izbie Inżynierów Budownictwa. (program na komputer)Wymagane studia skończyłem na uczelni w Bydgoszczy, a po obronie tytuł złożyłem CV do kilku największych firm budowlanych w całej Polsce. Nie zależało mi na tym, żeby zostać w Bydgoszczy, bo w sumie nic mnie w tym mieście nie trzymało. Dostałem jednak dobrą propozycję i warunki w miejscowej firmie, więc zostałem.(program na telefon)

Pierwszą pracę pamiętam jak dziś

Granica ziarna cementu zdjęcie nr 11Pierwszą pracę pamiętam jak dziś – z marszu trafiłem na budowę osiedla domów wielorodzinnych. Ogromna inwestycja, ale dzięki temu naprawdę dużo się nauczyłem.  (promocja 3 w 1)W jej skład wchodziły nie tylko 4piętrowe bloki z windami, ale też garaż podziemny i zadaszony basen, a do tego place zabaw i ogrodzenie całego osiedla. Pracy było więc naprawdę dużo – praktycznie codziennie zaczynaliśmy od 7mej rano, a kończyliśmy o 20tej. Ja mogłem schodzić z budowy po rozdzieleniu obowiązków, ale często zostawałem dłużej, żeby nauczyć się więcej, a do tego po prostu być z ludźmi. W czasie swojej dwuletniej praktyki nauczyłem się naprawdę dużo, więc egzamin był w sumie formalnością.(program na egzamin ustny)  Po otrzymaniu zaświadczenia o odbyciu praktyk złożyłem dokumenty w izbie, pod którą podlegałem. Kierując się opiniami znajomych ze studiów, wybrałem program testy uprawnienia budowlane 2018 na iPad i komputer. Pakiet licencji obejmował też program jednolite akty prawne uprawnienia budowlane 2018, a dodatkowo wykupiłem opcję dodatkową, czyli tryb egzamin ustny.(segregator)

Awans ze stosowaną podwyżką

Zaskoczyło mnie to, że już w pierwszym teście nie miałem większych trudności z udzielaniem właściwych odpowiedzi – widać solidna praca na praktykach przynosi wymierne korzyści. Na egzaminie bez problemu odpowiedziałem na pytania w teście, a na ustny wylosowałem zestaw, który nie sprawił mi najmniejszych nawet trudności.(opinie) Po nadaniu uprawnień wróciłem do firmy, w której miałem praktyki i z miejsca dostałem awans ze stosowaną podwyżką.

Najnowsze wpisy

15.07.2024
Granica ziarna cementu zdjęcie nr 12
Specjalność wyburzeniowa - uprawnienia budowlane

Pozwolenie na rozbiórkę jest rodzajem pozwolenia, które daje prawo do wykonywania prac związanych z rozbiórką budynków. W Polsce, aby uzyskać…

15.07.2024
Granica ziarna cementu zdjęcie nr 13
Konstruktor uprawnienia budowlane

W dziedzinie budownictwa kluczową rolę odgrywa projektant konstrukcji, który odpowiada za projektowanie budynków z uwzględnieniem ich wytrzymałości, stabilności i bezpieczeństwa.…

Granica ziarna cementu zdjęcie nr 16 Granica ziarna cementu zdjęcie nr 17 Granica ziarna cementu zdjęcie nr 18
Granica ziarna cementu zdjęcie nr 19
Granica ziarna cementu zdjęcie nr 20 Granica ziarna cementu zdjęcie nr 21 Granica ziarna cementu zdjęcie nr 22
Granica ziarna cementu zdjęcie nr 23

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami
Granica ziarna cementu zdjęcie nr 24

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym
Granica ziarna cementu zdjęcie nr 25

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami
Granica ziarna cementu zdjęcie nr 32 Granica ziarna cementu zdjęcie nr 33 Granica ziarna cementu zdjęcie nr 34
Granica ziarna cementu zdjęcie nr 35
Granica ziarna cementu zdjęcie nr 36 Granica ziarna cementu zdjęcie nr 37 Granica ziarna cementu zdjęcie nr 38
Granica ziarna cementu zdjęcie nr 39

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami
Granica ziarna cementu zdjęcie nr 40

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym
Granica ziarna cementu zdjęcie nr 41

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami