Konsultowanie swoich decyzji z kierownikiem budowy


Kujawsko-pomorska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa, uprawnienia konstrukcyjno-budowlane wykonawcze bez organiczne. Do podejścia do egzaminu namówił mnie znajomy ze studiów, który od kilku lat z powodzeniem prowadzi swoją firmę. Ja w tym czasie tyrałem na budowach na stanowisku zwykłego majstra. Sam sobie jestem winien, bo po prostu nie chciało mi się uczyć. Jednak coraz częściej miałem dość konsultowania swoich decyzji z kierownikiem budowy czy wykonywania najtrudniejszych prac. Mimo tego, że nie miałem uprawnień, często musiałem wykonywać zadania kierownika, który wysługiwał się mną przy każdej okazji. O zarobkach nawet nie wspominam, bo przy moim wykształceniu i doświadczeniu były po prostu śmieszne. Brałem sporo dodatkowych prac, ale było to mało opłacalne, bo bez uprawnień niewiele mogłem. Po rozmowie ze znajomym podjąłem decyzję i złożyłem wniosek razem z wszystkimi dokumentami. Znajomy uczył się ze strony https://uprawnienia-budowlane.pl/, którą bardzo mi polecał, zwłaszcza forum ze wspomnieniami innych zdających. Skorzystałem z jego rady i zdecydowałem się na promocję 3w1, czyli program Testy uprawnienia budowlane 2018 w wersji na komputer i komórkę razem z segragtorem z aktami prawnymi. Do tego jest jeszcze program do nauki na egzamin ustny. Naprawdę rewelacyjna sprawa – nauka idzie szybko i sprawnie. Uczyłem się zaledwie po godzinie dziennie przez 2 miesiące, a mój wynik w trybie egzamin wyniósł 100%!

 

Oferta: Program TESTY UPRAWNIENIA BUDOWLANE 2018 w wersji na komputer  oraz w wersji na telefon. Dodatkowo każda z wersji posiada PROGRAM EGZAMIN USTNY. Wrażenia osób, które już są po egzaminie na uprawnienia budowlane znajdziesz na podstronie Opinie. Zobacz także jakie przygotowaliśmy promocje do zakupu naszych kluczy licencyjnych.

 

Czułem, że poradzę sobie na egzaminie, chociaż i tak przed wejściem do sali byłem maksymalnie zestresowany. Gdy zobaczyłem testy, od razu się uspokoiłem – trudno w to uwierzyć, ale powtórzyło się ponad 95% pytań. Jako jeden z pierwszych wyszedłem z sali! Teraz zostało tylko czekać na ustny – miał się odbyć 2 dni po pisemnym. Wiedziałem, że czasu będzie niewiele, dlatego do ustnego uczyłem się już wcześniej. Bez problemu odpowiadałem na pytania, nawet te najbardziej szczegółowe. Teraz mogę powiedzieć każdemu, że egzamin na uprawnienia budowlane wcale nie jest taki straszny, choć trzeba się dobrze przygotować. Dziękuję twórcom strony i programu za nieocenioną pomoc. Marek