Blog

14.08.2018

Na ustnym komisja najwięcej pytań zadawała odnośnie praktyk

W artykule znajdziesz:

Na ustnym komisja najwięcej pytań zadawała odnośnie praktyk


Uprawnienia budowlane.Hej, jestem Natalia i posiadam uprawienia budowlane w specjalności instalacyjnej elektrycznej do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń. (program na komputer)  Do egzaminu uczyłam się codziennie, przeznaczając na to 2-3 godziny w zależności od tego, ile miałam wolnego czasu. Nie chodziłam na żadne kursy, tylko bazowałam na programie testy uprawnienia budowlane 2018, jednolite akty prawne uprawnienia budowlane 2018 i egzamin ustny.(program na telefon)

Program naprawdę świetnie się sprawdził

Licencję w promocji 3w1 kupiłam na stronie https://uprawnienia-budowlane.pl. Program naprawdę świetnie się sprawdził, a najbardziej przydatne, przynajmniej dla mnie, były podpowiedzi obrazkowe, bo dzięki tym nie tylko łatwiej odpowiedzieć na pytanie, ale też łatwiej zapamiętać odpowiedź, bo mam pamięć fotograficzną.(promocja 3 w 1) Fajna sprawa, że program działa na systemie iOS, bo większość jest tylko na androida, a to mi akurat niepotrzebne. Bardzo fajną sprawą jest też bieżąca aktualizacja, dzięki czemu miałam pewność, że uczę się zgodnie z obowiązującymi przepisami. (program na egzamin ustny)  Egzamin zdawałam w sesji wiosennej, w mojej specjalności powtórzyło się około 90% pytań. Na ustnym komisja najwięcej pytań zadawała mi odnośnie praktyk, a że miałam naprawdę sporo do powiedzenia, to wywiązała się całkiem interesująca dyskusja. Chyba najdłużej siedziałam, ale aż nie chciało się wychodzić 🙂 Jeszcze wrócę do nauki, bo to ważne – pamiętajcie o przeczytaniu aktów prawnych, zwłaszcza tych, których wykaz jest na stronie komisji kwalifikacyjnej.(segregator)

Wpis do izby

Warto je wydrukować i wziąć ze sobą na egzamin ustny. Sporo było pytań w Prawa Budowlanego, więc radzę dobrze tą kwestię ogarnąć. Uprawnienia dały mi szansę na świetną pracę. Jestem już po wstępnej rozmowie i właściwie czekam tylko na odbiór dokumentów potwierdzających uprawnienia i na wpis do izby. (opinie) Zaproponowano mi naprawdę niezłe wynagrodzenie i możliwość rozwoju zawodowego, więc naprawdę nie mam powodu do narzekań. Mogę Wam jeszcze poradzić, żeby nie denerwować się za bardzo, bo przez to można głupich błędów narobić. Pamiętajcie też, żeby sprawdzić testy przed oddaniem.

Najnowsze wpisy

09.05.2024
Architekt - po co mu uprawnienia budowlane?

Jeśli chcesz zostać architektem, potrzebne będą Ci specjalne uprawnienia budowlane. Uzyskanie tych uprawnień nie jest proste. Kandydat na architekta musi…

07.05.2024
Praktyki budowlane. Wszytko, co musisz o nich wiedzieć

Znaczenie praktyki zawodowej w zdobywaniu uprawnień budowlanych Praktyka zawodowa odgrywa kluczową rolę w zdobywaniu uprawnień budowlanych dla architektów oraz innych…

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami