Blog

12.08.2018

Najbardziej skuteczna metoda na przygotowanie się do egzaminu

W artykule znajdziesz:

Najbardziej skuteczna metoda na przygotowanie się do egzaminu


Uprawnienia budowlane.Witam, nazywam się Artur, a uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej do kierowania robotami budowlanymi zdobyłem w sesji wiosennej.(program na komputer) Zdawałem w Wielkopolskiej Okręgowej Izbie Inżynierów Budownictwa i przyznam, że łatwo nie było. Mnóstwo osób oblało, a jeszcze więcej musi powtórzyć część ustną. Dla mnie byłby to spory problem, bo wiadomo, że za wszystko trzeba zapłacić. Od chwili złożenia dokumentów do izby szukałem najbardziej skutecznej metody na przygotowanie się do egzaminu. (program na telefon)

Wybrałem promocję 3w1

Przeglądając sieć trafiłem na stronę https://uprawnienia-budowlane.pl/, gdzie znalazłem dział ze wspomnieniami.(promocja 3 w 1)  Tym sposobem dowiedziałem się o możliwościach, jakie daje program testy uprawnienia budowlane 2018. Wybrałem promocję 3w1, bo chciałem taniej kupić jednocześnie program jednolite akty prawne uprawnienia budowlane 2018. Bez tego raczej trudno przygotować się do części ustnej, bo tam rozporządzenia są najbardziej potrzebne. Mam też ważną radę dla wszystkich – pamiętajcie, że uczycie się dla siebie. Tu nie chodzi o wkuwanie na pamięć i zapomnienie, bo przecież to wszystko będziecie później wykorzystywać w swojej pracy.(program na egzamin ustny)  Ja uczyłem się przede wszystkim w trybie nauka, ale przy trudniejszych zagadnieniach korzystałem z trybu pytaj do skutku. Polecam przy każdym pytaniu sprawdzać, jakiego aktu prawnego dotyczy, bo to ułatwia później znalezienie potrzebnych przepisów. Uczyłem się głównie w domu. Przerabiałem codziennie po 30 pytań – taki plan sobie ustaliłem i trzymałem się go aż do samego egzaminu.(segregator)

Uczcie się z programem

Do tego 3 razy w tygodniu przygotowywałem się do ustnego. Wiem, że wiele osób korzystało ze specjalnych kursów przygotowujących, ale dla mnie to strata czasu i pieniędzy.(opinie)  Jeśli na praktykach ktoś sobie bimbał, to nawet najlepszy kurs niewiele mu pomoże. Moja taktyka nauki świetnie się sprawdziła – wynik egzaminu pisemnego to 96%, a ustnego 95%. Jeśli więc chcecie zdobyć uprawnienia, to uczcie się z programem, czytajcie akty prawne i solidnie wykonujcie obowiązki na praktykach, a na pewno się uda.

Najnowsze wpisy

09.05.2024
Architekt - po co mu uprawnienia budowlane?

Jeśli chcesz zostać architektem, potrzebne będą Ci specjalne uprawnienia budowlane. Uzyskanie tych uprawnień nie jest proste. Kandydat na architekta musi…

07.05.2024
Praktyki budowlane. Wszytko, co musisz o nich wiedzieć

Znaczenie praktyki zawodowej w zdobywaniu uprawnień budowlanych Praktyka zawodowa odgrywa kluczową rolę w zdobywaniu uprawnień budowlanych dla architektów oraz innych…

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami