Najlepiej zdany egzamin z całej grupy


Egzamin na uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej do projektowania bez ograniczeń zdawałam w Mazowieckiej Okręgowej Izbie Inżynierów Budownictwa. Termin egzaminu przypadł akurat na czas, gdy przebywałam na urlopie macierzyńskim, więc możecie się domyślić, że czasu na naukę nie miałam zbyt wiele, a nieprzespane noce nieźle dawały mi się we znaki. Na szczęście praktykę odbyłam jeszcze przed pójściem na urlop i zdążyłam pozbierać wszystkie wpisy. Jako młoda mama po kilkudziesięciu nieprzespanych nocach nawet nie wsiadłabym za kierownicę, a co dopiero mówić o wypełnianiu wniosków. Pomimo tych niedogodności udało mi się świetnie przygotować do egzaminu, co zawdzięczam twórcom strony https://uprawnienia-budowlane.pl/ i programu testy uprawnienia budowlane 2018. Bez nich byłoby mi naprawdę ciężko, zwłaszcza że niekiedy zasypiałam przed komputerem.

 

Oferta: Program TESTY UPRAWNIENIA BUDOWLANE 2018 w wersji na komputer oraz w wersji na telefon. Dodatkowo każda z wersji posiada PROGRAM EGZAMIN USTNY. Wrażenia osób, które już są po egzaminie na uprawnienia budowlane znajdziesz na podstronie Opinie. Zobacz także jakie przygotowaliśmy promocje do zakupu naszych kluczy licencyjnych.

 

Na szczęście kupiłam program też w wersji mobilnej, więc podczas spacerów z dzieckiem, gdy w końcu usnęło w wózku, mogłam się spokojnie uczyć. Z programu jednolite akty prawne uprawnienia budowlane 2018 wydrukowałam sobie wszystkie rozporządzenia i akty prawne wymagane do mojej specjalności. Wszystkie przepisy przeczytałam od deski do deski i dopiero wtedy wzięłam się za rozwiązywanie testów. Dodatkowo wykupiłam sobie tryb egzamin ustny, żeby nie tracić czasu i uczyć się jednocześnie na obie części egzaminu. Chciałam zdać egzamin za pierwszym podejściem, żeby po skończeniu urlopu mieć już uprawnienia w ręce. Codziennie uczyłam się ile tylko mogłam, a po 2 miesiącach miałam już 100% w trybie „egzamin”. Na egzamin pisemny szłam bardzo zestresowana, ale zupełnie niepotrzebnie, bo pytania wcale mnie nie zaskoczyły. Poświęciłam na testy zaledwie pół godziny, podczas gdy wiele osób siedziało znacznie dłużej. Mój wynik – 92%. Rewelacja, choć mogło być lepiej, ale wiadomo, że nerwy zrobiły swoje. Na ustny poszłam z segregatorem, w którym miałam wszystkie akty prawne, ustawy i rozporządzenia, co bardzo ułatwiło mi poszukiwanie odpowiedzi na pytania. Zdałam najlepiej z całej grupy. Pozdrawiam i dziękuję, Ada

25 478

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

95%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

12

sesji egzaminacyjnych doświadczeń i nauki z nami