Blog

Ujście powietrza zdjęcie nr 10
30.05.2018

Nieoceniona wsparcie dla kandydatów przygotowujących się do egzaminu

W artykule znajdziesz:

Nieoceniona wsparcie dla kandydatów przygotowujących się do egzaminu

 

Uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej cieplej, wentylacyjnej, gazowej, wodociągowej i kanalizacyjnej bez ograniczeń mam od niedawna.(program na komputer) Egzamin zdawałem z Opolskiej Okręgowej Izbie Inżynierów Budownictwa i chciałbym podzielić się swoimi przemyśleniami oraz podziękować za wsparcie twórcom portalu https://uprawnienia-budowlane.pl/. Na tej właśnie stronie znajduje się dział ze wspomnieniami z egzaminu.(program na telefon) Wypowiadają się tam osoby, które mają go już za sobą – to nieoceniona wsparcie dla tych, którzy dopiero przygotowują się do egzaminu.(promocja 3 w 1)

Wiedziałem, że nauki jest mnóstwo

Ujście powietrza zdjęcie nr 11Podejmując studia miałem świadomość tego, że w moim zawodzie uprawnienia są niezbędne.(program na egzamin ustny) Dlatego jak tylko było to możliwe rozpocząłem praktykę zawodową, uprawniającą do podejścia do egzaminu na uprawnienia budowlane. Wiedziałem, że nauki jest mnóstwo, ale warto było poświęcić czas i pieniądze, ponieważ po zdanym egzaminie miałem zapewnione naprawdę dobrze płatne stanowisko. Miałem więc dobrą motywację, ale to jeszcze nie oznaczało, że nauka będzie dla mnie łatwa. Wręcz przeciwnie – czułem presję i szło mi naprawdę ciężko, dopóki nie trafiłem na program testy uprawnienia budowlane 2018.(segregator) Przyjemna oprawa graficzna, łatwa obsługa, podpowiedzi obrazkowe i możliwość sprawdzenia jednym kliknięciem aktu prawnego, którego dotyczy pytanie – te wszystkie cechy sprawiły, że nauka stała się przyjemnością. Na pracę z programem poświęcałem nie więcej niż godzinę dziennie, a efekty były doskonałe.

Pytania w większości powtórzyły się

Dosłownie czułem w kościach, że uprawnienia mam już w kieszeni. I nie myliłem się, bo dzień egzaminu był dniem mojego triumfu. Pytania w większości powtórzyły się, więc jako jeden z pierwszych wyszedłem z sali. Gdy ogłoszono wyniki, byłem chyba najszczęśliwszym człowiekiem na Ziemi. (opinie)No, ale czekał mnie jeszcze egzamin ustny, którego trochę się obawiałem. Na szczęście trafiła mi się bardzo przyjazna komisja i kiedy już przed nimi usiadłem, poczułem, że cały stres mija. Jeszcze raz dziękuję za wsparcie i polecam każdemu naukę z tym programem.

Najnowsze wpisy

12.07.2024
Ujście powietrza zdjęcie nr 12
Jak zdobyć uprawnienia budowlane konserwatorskie?

Uprawnienia budowlane konserwatorskie mają fundamentalne znaczenie w zakresie ochrony dziedzictwa kulturowego. Ich posiadanie umożliwia nadzór oraz prowadzenie prac budowlanych przy…

12.07.2024
Ujście powietrza zdjęcie nr 13
Czy warto zrobić kurs na uprawnienia budowlane?

Wielu przyszłych inżynierów i architektów zastanawia się, czy warto zainwestować czas i pieniądze w kurs przygotowujący do egzaminu na uprawnienia…

Ujście powietrza zdjęcie nr 16 Ujście powietrza zdjęcie nr 17 Ujście powietrza zdjęcie nr 18
Ujście powietrza zdjęcie nr 19
Ujście powietrza zdjęcie nr 20 Ujście powietrza zdjęcie nr 21 Ujście powietrza zdjęcie nr 22
Ujście powietrza zdjęcie nr 23

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami
Ujście powietrza zdjęcie nr 24

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym
Ujście powietrza zdjęcie nr 25

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami
Ujście powietrza zdjęcie nr 32 Ujście powietrza zdjęcie nr 33 Ujście powietrza zdjęcie nr 34
Ujście powietrza zdjęcie nr 35
Ujście powietrza zdjęcie nr 36 Ujście powietrza zdjęcie nr 37 Ujście powietrza zdjęcie nr 38
Ujście powietrza zdjęcie nr 39

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami
Ujście powietrza zdjęcie nr 40

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym
Ujście powietrza zdjęcie nr 41

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami