Blog

30.06.2018

Plany zdawania egzaminu na uprawnienia budowlane

W artykule znajdziesz:

Plany zdawania egzaminu na uprawnienia budowlane


Hej, swoje słowa kieruję do wszystkich, którzy mają w planach zdawanie egzaminu na uprawnienia budowlane. Jestem z jednym ze szczęśliwców, którzy mają to już za sobą. Egzamin na uprawnienia budowlane w specjalności sanitarnej do kierowania robotami budowlanymi miałem w Podkarpackiej Okręgowej Izbie Inżynierów Budownictwa. Pisemny zdałem z wynikiem 91%, podobnie ustny. Uprawnienia były mi potrzebne w pracy – na emeryturę odchodził jeden z kierowników i szef zaproponował mi jego miejsce. Warunkiem było właśnie zdobycie uprawnień, dlatego musiałem ostro przysiąść do nauki, bo nie miałem czasu na kolejne podejście jesienią. Najpierw wziąłem się za przeszukiwanie internetu, żeby wiedzieć, na co mam się szykować. Wiele przydatnych informacji znalazłem na stronie https://uprawnienia-budowlane.pl/, dlatego teraz właśnie tutaj dzielę się swoim doświadczeniem.

Oferta: Program TESTY UPRAWNIENIA BUDOWLANE 2018 w wersji na komputer oraz w wersji na telefon. Dodatkowo każda z wersji posiada PROGRAM EGZAMIN USTNY. Wrażenia osób, które już są po egzaminie na uprawnienia budowlane znajdziesz na podstronie Opinie. Zobacz także jakie przygotowaliśmy promocje do zakupu naszych kluczy licencyjnych.

Szczególnie zainteresował mnie dział ze wspomnieniami innych osób, bo właśnie z niego dowiedziałem się jak się uczyć i z czego korzystać, żeby robić to efektywnie. Postanowiłem zainwestować w polecany przez wszystkich program testy uprawnienia budowlane 2018 i to było świetne posunięcie. W aplikacji są wszystkie pytania, które kiedykolwiek pojawiły się na testach, więc można naprawdę dużo się nauczyć. Do wyboru są różne opcje, np. nauka, egzamin czy pytaj do skutku, więc każdy może uczyć się w swoim tempie. Średnio przez 1,5 godziny dziennie robiłem testy i jakąś godzinkę raz lub dwa razy w tygodniu poświęcałem na naukę z programem egzamin ustny. Po 2 miesiącach miałem opanowany cały materiał, ale na wszelki wypadek zapisałem się jeszcze na kurs. Później okazało się, że była to strata czasu, ale człowiek uczy się na błędach. Część pisemną egzaminu rozwiązałem bardzo szybko, bo dużo pytań znałem już z programu. Do części ustnej przeczytałem akty prawne i powtórzyłem zadania z praktyk. Zdałem bez problemów, chociaż w komisji była osoba, z którą w czasie praktyk miałem spory zatarg. Mimo to uprawnienia zdobyłem i Wam życzę tego samego.

Najnowsze wpisy

09.05.2024
Architekt - po co mu uprawnienia budowlane?

Jeśli chcesz zostać architektem, potrzebne będą Ci specjalne uprawnienia budowlane. Uzyskanie tych uprawnień nie jest proste. Kandydat na architekta musi…

07.05.2024
Praktyki budowlane. Wszytko, co musisz o nich wiedzieć

Znaczenie praktyki zawodowej w zdobywaniu uprawnień budowlanych Praktyka zawodowa odgrywa kluczową rolę w zdobywaniu uprawnień budowlanych dla architektów oraz innych…

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami