Blog

02.10.2018

Praca w firmie zajmującej się budową infrastruktury miejskiej

Praca w firmie zajmującej się budową infrastruktury miejskiej


Cześć, nazywam się Krystian i posiadam uprawnienia budowlane w specjalności drogowej do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń. Studia kończyłem na wydziale inżynierii lądowej i środowiska w katedrze drogowej na Politechnice Gdańskiej. Od razu po studiach dostałem pracę w firmie zajmującej się budową infrastruktury miejskiej, a także konserwacją, przebudową i naprawami. (program na komputer)

Praca w firmie

Na dzień dobry dostałem firmowe auto, telefon i laptop, a do moich zadań należało nadzorowanie prac budowlanych – czy wszystko przebiega zgodne z harmonogramem, czy wszyscy wykonują swoje obowiązki itp.  (program na telefon)  Praca bardzo mi odpowiadała, bo dzięki niej zdobyłem doświadczenie zarówno w drobnych pracach budowlanych, jak i ogromnych inwestycjach. Zajmowałem się nie tylko nadzorem, ale też załatwianiem potrzebnych materiałów czy sprzętu, aby następnego dnia budowlańcy mieli do dyspozycji wszystko, co jest im potrzebne. Jako inżynier budowy zarabiałem ponad 4000zł netto, czyli na rękę.(promocja 3 w 1)   Pensja dość wysoka, ale i praca odpowiedzialna, a do tego niejeden raz musiałem pracować po nocach. Praktykę podpisał mi kierownik budowy, który był jednocześnie właścicielem firmy. Po złożeniu papierów do postępowania kwalifikacyjnego, wziąłem się za szukanie informacji o samym egzaminie. Porównywałem różne oferty i w efekcie wyszło mi, że najbardziej opłaca się skorzystać z promocji 3w1 na stronie https://uprawnienia-budowlane.pl. Za niecałe 250zł mogłem korzystać z programu testy uprawnienia budowlane na komputerze i na komórce, a w pakiecie był też program jednolite akty prawne uprawnienia budowlane 2018.(program na egzamin ustny)

Dostałem książkę i dyplom

Kupiłem też tryb egzamin ustny, bo zachęciły mnie do tego opinie innych osób, które wypowiadały się na temat przygotowań do egzaminu. Zdanie egzaminu nie było dla mnie żadnym problemem, zwłaszcza że na karcie zdecydowana większość zagadnień była tak sama jak w programie. (segregator) Ustny też zdałem bez trudu, a potem z niecierpliwością oczekiwałem dnia, kiedy zostaną wręczone uprawnienia. Okazało się, że miałem najlepszy wynik, więc razem z decyzją dostałem książkę i dyplom. Pozdrawiam i życzę podobnych wyników 🙂 (opinie)

Najnowsze wpisy

10.01.2024
Trwałość konstrukcji

Trwałość konstrukcji jest kluczowym aspektem projektowania i budowy budynków oraz innych struktur. Oznacza to zdolność konstrukcji do zachowania swojej funkcji…

10.01.2024
Prace spawalnicze

Prace spawalnicze to proces łączenia materiałów, takich jak metal, za pomocą ciepła i/lub ciśnienia. Spawanie jest powszechnie stosowane w różnych…

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami