Blog

27.06.2018

Praktykę miałem naprawdę bogatą

W artykule znajdziesz:

Praktykę miałem naprawdę bogatą

Dzień dobry, nazywam się Adam i chcę podziękować twórcom programu testy uprawnienia budowlane 2018 za pomoc w nauce. Nie wiem, czy można w inny sposób przygotować się do tego egzaminu, bo materiału jest tak wiele, że trudno wszystko ogarnąć. (program na komputer) Egzamin zdawałem w Dolnośląskiej Okręgowej Izbie Inżynierów Budownictwa. Moje uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej do projektowania i kierowania robotami budowlanymi zdobyłem dopiero kilkanaście lat po studiach na kierunku budownictwo.(program na telefon)

Kupiłem licencję w promocji 2w1

Dlaczego tak długo zwlekałem? Na pewno jednym z powodów było lenistwo – po prostu nie chciało mi się uczyć.(promocja 3 w 1) Miałem niezłą pracę, rodzinę i właściwie nic mi więcej do szczęścia nie było potrzebne, a już na pewno nie większa odpowiedzialność. Jednak z czasem znajomi ze studiów obejmowali kierownicze stanowiska, a ja tkwiłem na posadzie majstra i co gorsza, wiele zleceń przechodziło mi koło nosa, bo nie miałem uprawnień. Szalę goryczy przelał awans dzieciaka, który był jednym z moich pracowników. Po zdobyciu uprawnień nagle został moim szefem, co nie do końca mi odpowiadało. To był ten moment, w którym uznałem, że najwyższa pora przestać się ociągać i zdobyć uprawnienia. Praktykę miałem naprawdę bogatą, więc nie musiałem się tym przejmować.(program na egzamin ustny) Jednak obawiałem się egzaminów pisemnych, dlatego po złożeniu dokumentów do izby zacząłem przeszukiwać sieć i dopiero na stronie https://uprawnienia-budowlane.pl/ znalazłem to, czego szukałem, czyli wspomniany program. Kupiłem licencję w promocji 2w1, żeby mieć dostęp do wersji mobilnej i stacjonarnej.

Nie uczyłem się wiele

Nauka z tym programem nie jest trudna, bo do każdego pytania są podpowiedzi. Nie uczyłem się wiele, bo nie miałem zbyt dużo czasu.(segregator) Najczęściej poświęcałem na to godzinę dziennie, a także wolny czas w pracy. Wkuwałem pytanie za pytaniem, aż w końcu na 2 tygodnie przed egzaminem miałem przyswojony cały materiał. Pisemny zdałem z wynikiem 92% - wiele pytań powtórzyło się.(opinie) Ustny był łatwy – po tak długiej praktyce właściwie nie czułem się jak na egzaminie, ale jakbym rozmawiał z innym fachowcami. Także, jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

Najnowsze wpisy

25.03.2024
Egzaminy dla osób ukaranych

Osoby ukarane z tytułu odpowiedzialności zawodowej zgodnie z artykułem 96 Ustawy Prawo Budowlane, które zostały zobowiązane do ponownego zdania egzaminu,…

22.03.2024
Wniosek o ponowny egzamin na uprawnienia budowlane

Wniosek o ponowne wyznaczenie terminu egzaminu na uprawnienia budowlane należy złożyć w przypadkach, kiedy nie możesz uczestniczyć w wyznaczonym terminie…

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami