Blog

22.09.2018

Pytań w bazie jest mnóstwo

W artykule znajdziesz:

Pytań w bazie jest mnóstwo


Uprawnienia w specjalności inżynieryjnej hydrotechnicznej do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń – egzamin zdawałem w Podlaskiej Okręgowej Izbie Inżynierów Budownictwa. (program na komputer) Mieszkam w Suwałkach, a większość swojego dzieciństwa spędziłem u dziadków na Mazurach. To tam nauczyłem się pływać, rozpalać ognisko czy znajdować kierunki. I to właśnie pod wpływem mojego dziadka postanowiłem skończyć studia na kierunku inżynieria i gospodarka wodna. (program na telefon)

Pytań w bazie jest mnóstwo

Wiedziałem, że chcę związać swoje życie zawodowe z wodą i tym, co z nią związane, dlatego właśnie takie studia, a później uprawnienia budowlane. (promocja 3 w 1)  Obecnie robię dokładnie to, co lubię, więc poniedziałki są mi niestraszne, a niekiedy poświęcam na pracę także weekendy i nie jest to dla mnie żadna strata. Do egzaminu przygotowywałem się sam, korzystając z program testy uprawnienia budowlane, dostępnego na stronie https://uprawnienia-budowlane.pl/. Wiedziałem, że to dobry program do nauki, bo wcześniej właśnie z niego uczył się mój znajomy, który robił uprawnienia konstrukcyjno-budowlane.(program na egzamin ustny)  Pytań w bazie jest mnóstwo, ale najważniejsze jest to, że na bieżąco instalują się aktualizacje, dzięki czemu miałem pewność, że uczę się aktualnych przepisów. Testy robiłem głównie w trybie nauka, choć kilka razy zdarzyło mi się skorzystać z trybu pytaj do skutku – tylko wtedy, gdy trafiały mi się naprawdę ciężkie pytania. Na dwa tygodnie przed testem robiłem już wyłącznie tryb egzamin – gdy za każdym razem miałem 100% poprawnych odpowiedzi, uznałem że jestem przygotowany.(segregator)

Na egzamin pojechałem dużo wcześniej

Na egzamin pojechałem dużo wcześniej, bo ode mnie był kawał drogi na miejsce. Dojechałem szczęśliwe i przed czasem, więc zdążyłem jeszcze pójść na kawę i zamienić parę słów z innymi zdającymi. (opinie) Miło pogadałem sobie zwłaszcza z przemiłą kobietką, która jak się później okazało, była w komisji 😉 Na szczęście rozmawialiśmy na tematy związane ze specjalizacją i chyba jej się spodobałem, bo na ustnym zadała mi tylko wylosowane pytania i żadnych dodatkowych. Wam też życzę dobrych układów i powodzenia, Adrian.

Najnowsze wpisy

25.03.2024
Egzaminy dla osób ukaranych

Osoby ukarane z tytułu odpowiedzialności zawodowej zgodnie z artykułem 96 Ustawy Prawo Budowlane, które zostały zobowiązane do ponownego zdania egzaminu,…

22.03.2024
Wniosek o ponowny egzamin na uprawnienia budowlane

Wniosek o ponowne wyznaczenie terminu egzaminu na uprawnienia budowlane należy złożyć w przypadkach, kiedy nie możesz uczestniczyć w wyznaczonym terminie…

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami