Blog
Suszarnia w przekroju pionowym
W artykule znajdziesz:
Suszarnia w przekroju pionowym
Teraz z ganków przyściennych kanalikami łączącymi górną część suszarni z dolną., a znajdującymi się w pewnych odstępach w ścianach podłużnych powietrze dostaje się do wylotów rur rozpryskowych i wraz z parą podąża do grzejników celem powtórzenia cyklu (program uprawnienia budowlane na komputer).
Przy przepływaniu z górnej części do dolnej powietrze łączy się ze świeżo dopływającym powietrzem z zewnątrz przez połączenie istniejące w przecięciu się kanalików z kanałami powietrznymi. Modyfikacje tego typu suszarń.
Suszarnia komorowa, działania okresowego, powietrzna, konwekcyjna, grzejnikowa, o sztucznym krążeniu, wzbudzanym wentylatorami, o pionowym przepływie powietrza przez stos, 2 stosy na szerokość (program uprawnienia budowlane na ANDROID).
Suszarnia w przekroju pionowym jest podzielona na 3 części. Górna część mieści stosy oddzielone między sobą gankiem środkowym, a od podłużnych ścian, gankami przyściennymi czyli bocznymi. Środkowa część na tej szerokości podzielona jest na 5 części. Pod gankami bocznymi i środkowym (3 części) umieszczone są grzejniki.
Pod stosami umieszczone są kanały podłużne o przekroju prostokątnym (2 części). Poniżej grzejników, na pewnej wysokości od dna podziemia, biegnie poziomo pomost odgraniczający grzejniki od kanałów podłużnych, powietrznych, biegnących pod grzejnikami, oraz dzielący kanały powietrzne na ich wysokości, założone pod stosami, na 2 części. Dno więc suszarni na jej szerokości podzielone jest też na 5 części (uprawnienia budowlane). Wentylatory ustawione są przy przyczółkowej ścianie suszarni.
W przejściach pod stosami zakłada się wentylatory. Wszystkie kanały w górnej części ściany posiadają otwory w pewnych odstępach. Dopływ świeżego powietrza do kanałów znajduje się w ścianie przyczółkowej, przy której ustawione są wentylatory.
Świeże powietrze
Świeże powietrze dostaje się otworem w ścianie przyczółkowej, przy której są umieszczone wentylatory do środkowego kanału powietrznego, położonego po środku suszarni, pod środkowymi grzejnikami (program egzamin ustny). Przepływa z tego kanału do górnej części suszarni, przechodząc przez grzejniki, a następnie przez stos, gdzie miesza się z powietrzem nawilgoconym w suszarni. Znajdujące się w suszarni powietrze, które przeszło przez stos, jeżeli jest dostatecznie nawilgocone, to ulatnia się na zewnątrz.
Część powietrza niedostatecznie nawilgocona dostaje się do kanałów środkowych, umieszczonych pod stosami, przez otwory znajdujące się w górnych ścianach tych kanałów i działaniem wentylatorów, umieszczonych u wylotu tych kanałów środkowych jest napędzana do kanału środkowego i przyściennych kanałów powietrznych pod grzejnikowych, dzięki temu, że przy ścianie przyczółkowej wszystkie kanały mają połączenie (opinie o programie). Powietrze po napędzeniu do 3 kanałów pod grzejnikowych wydostaje się otworami w górnych ścianach kanałów do wszystkich 3 ganków i gankami płynie do przestrzeni między sufitem a stosem, skąd przez stos opada na dół. Stąd częściowo ulatnia się na zewnątrz, a częściowo miesza się ze świeżym powietrzem i dąży do powtórzenia cyklu.
Suszarnia komorowa, czyli działania okresowego, powietrzna konwekcyjna, o poziomym przepływie powietrza przez stos wymuszonym działaniem strumienie powietrznych i wentylatora umieszczonego w dolnym położeniu na zewnątrz suszarni (segregator aktów prawnych).
Suszarnia składa się z części nadziemnej, w której są umieszczone 2 stosy (1 stos na szerokość i 2 na długość suszarni).
Między stosami a podłużnymi ścianami zostawione są ganki. Część podziemna na przekroju poprzecznym jest rozbita na 3 części, przeznaczone na umieszczenie kanałów. Przy jednej z podłużnych ścian (lewej) zostawiona jest przestrzeń, w której przy ścianie jest założony kanał z przeprowadzoną w nim rurą rozpryskową, czyli strumienicą powietrzną, zaopatrzoną w szereg wylotów skierowanych prostopadle do długości suszarni (promocja 3 w 1).
Najnowsze wpisy
Określenie granic działki geodezyjnie to staranny proces identyfikacji oraz zaznaczenia kluczowych punktów granicznych danego terenu. To stanowi istotny element w…
Obiekt małej architektury to niewielki element architektoniczny, który pełni funkcję praktyczną, estetyczną lub symboliczną w przestrzeni publicznej lub prywatnej. Mała…
53 465
98%
32