Blog

Dobór szkła zdjęcie nr 10
30.05.2018

Szukanie w sieci wiarygodnych opinii i informacji na temat egzaminów na uprawnienia budowlane

W artykule znajdziesz:

Szukanie w sieci wiarygodnych opinii i informacji na temat egzaminów na uprawnienia budowlane

 

Witam, egzamin na uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń zdawałem w Mazowieckiej Okręgowej Izbie Inżynierów Budownictwa.(program na komputer) W nauce bardzo pomógł mi program testy uprawnienie budowlane 2018 oraz forum ze wspomnieniami innych zdających na stronie https://uprawnienia-budowlane.pl/. Na egzaminie pisemnym powtórzyło się ok. 92% pytań z programu – dzięki temu wyszedłem z sali jako jeden z pierwszych. Wcześniej długo szukałem w sieci wiarygodnych opinii i informacji na temat egzaminów na uprawnienia budowlane, ale niewiele znalazłem, dopóki nie trafiłem na wspomniane serwis.(program na telefon)

Pracowałem na budowie

Dobór szkła zdjęcie nr 11Zanim zdecydowałem się na podejście do egzaminu na uprawnienia budowlane, przez kilkanaście lat pracowałem na budowie. Wcześniej nie widziałem po prostu potrzeby, aby się o nie starać.(promocja 3 w 1) Bałem się, że przez uprawnienia przybędzie mi tylko obowiązków i będę ponosił odpowiedzialność za wszystko co dzieje się na budowie. Dopiero po rozmowie z szefem, który obiecał solidna podwyżkę po zdobyciu uprawnień, złożyłem papiery do izby. Teraz, gdy mam już za sobą egzamin, bardzo cieszę się, że zdecydowałem się do niego podejść. Z uprawnieniami budowlanymi od ręki dostałem podwyżkę. Jeśli więc czytają to osoby, które do tej pory do egzaminu nie podeszły, to mam dla nich ważną informację – nie zwlekajcie! Ja przed zdobyciem uprawnień byłem tylko zwykłym majstrem, który musiał wykonywać każde polecenie kierownika budowy i konsultować z nim wszystkie decyzje. Było to nie tyle uciążliwe, co poniżające, bo moja wiedza wystarczała do tego, aby sprawować samodzielną funkcję.(program na egzamin ustny)

Nie miałem jednak uprawnień

Nie miałem jednak uprawnień, więc pisana mi była rola chłopca na posyłki. Teraz nareszcie sam jestem kierownikiem i mam swojego majstra, a do tego mogę wykonywać zlecenia dodatkowe.(segregator) Egzamin pisemny wcale nie był tak straszny, jak się wydawał – bez problemu odpowiedziałem na 98% pytań. Na ustnym odprężyłem się od razu, gdy usiadłem przed członkami komisji – na wszystkie pytania odpowiedziałem dobrze. Polecam każdemu program TESTY UPRAWNIENIA BUDOWLANE 2018 i dziękuję autorom za wsparcie.(opinie)  Pozdrawiam, Maciek.

Najnowsze wpisy

15.07.2024
Dobór szkła zdjęcie nr 12
Specjalność wyburzeniowa - uprawnienia budowlane

Pozwolenie na rozbiórkę jest rodzajem pozwolenia, które daje prawo do wykonywania prac związanych z rozbiórką budynków. W Polsce, aby uzyskać…

15.07.2024
Dobór szkła zdjęcie nr 13
Konstruktor uprawnienia budowlane

W dziedzinie budownictwa kluczową rolę odgrywa projektant konstrukcji, który odpowiada za projektowanie budynków z uwzględnieniem ich wytrzymałości, stabilności i bezpieczeństwa.…

Dobór szkła zdjęcie nr 16 Dobór szkła zdjęcie nr 17 Dobór szkła zdjęcie nr 18
Dobór szkła zdjęcie nr 19
Dobór szkła zdjęcie nr 20 Dobór szkła zdjęcie nr 21 Dobór szkła zdjęcie nr 22
Dobór szkła zdjęcie nr 23

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami
Dobór szkła zdjęcie nr 24

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym
Dobór szkła zdjęcie nr 25

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami
Dobór szkła zdjęcie nr 32 Dobór szkła zdjęcie nr 33 Dobór szkła zdjęcie nr 34
Dobór szkła zdjęcie nr 35
Dobór szkła zdjęcie nr 36 Dobór szkła zdjęcie nr 37 Dobór szkła zdjęcie nr 38
Dobór szkła zdjęcie nr 39

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami
Dobór szkła zdjęcie nr 40

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym
Dobór szkła zdjęcie nr 41

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami