Blog

30.05.2018

Szukanie w sieci wiarygodnych opinii i informacji na temat egzaminów na uprawnienia budowlane

W artykule znajdziesz:

Szukanie w sieci wiarygodnych opinii i informacji na temat egzaminów na uprawnienia budowlane

 

Witam, egzamin na uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń zdawałem w Mazowieckiej Okręgowej Izbie Inżynierów Budownictwa.(program na komputer) W nauce bardzo pomógł mi program testy uprawnienie budowlane 2018 oraz forum ze wspomnieniami innych zdających na stronie https://uprawnienia-budowlane.pl/. Na egzaminie pisemnym powtórzyło się ok. 92% pytań z programu – dzięki temu wyszedłem z sali jako jeden z pierwszych. Wcześniej długo szukałem w sieci wiarygodnych opinii i informacji na temat egzaminów na uprawnienia budowlane, ale niewiele znalazłem, dopóki nie trafiłem na wspomniane serwis.(program na telefon)

Pracowałem na budowie

Zanim zdecydowałem się na podejście do egzaminu na uprawnienia budowlane, przez kilkanaście lat pracowałem na budowie. Wcześniej nie widziałem po prostu potrzeby, aby się o nie starać.(promocja 3 w 1) Bałem się, że przez uprawnienia przybędzie mi tylko obowiązków i będę ponosił odpowiedzialność za wszystko co dzieje się na budowie. Dopiero po rozmowie z szefem, który obiecał solidna podwyżkę po zdobyciu uprawnień, złożyłem papiery do izby. Teraz, gdy mam już za sobą egzamin, bardzo cieszę się, że zdecydowałem się do niego podejść. Z uprawnieniami budowlanymi od ręki dostałem podwyżkę. Jeśli więc czytają to osoby, które do tej pory do egzaminu nie podeszły, to mam dla nich ważną informację – nie zwlekajcie! Ja przed zdobyciem uprawnień byłem tylko zwykłym majstrem, który musiał wykonywać każde polecenie kierownika budowy i konsultować z nim wszystkie decyzje. Było to nie tyle uciążliwe, co poniżające, bo moja wiedza wystarczała do tego, aby sprawować samodzielną funkcję.(program na egzamin ustny)

Nie miałem jednak uprawnień

Nie miałem jednak uprawnień, więc pisana mi była rola chłopca na posyłki. Teraz nareszcie sam jestem kierownikiem i mam swojego majstra, a do tego mogę wykonywać zlecenia dodatkowe.(segregator) Egzamin pisemny wcale nie był tak straszny, jak się wydawał – bez problemu odpowiedziałem na 98% pytań. Na ustnym odprężyłem się od razu, gdy usiadłem przed członkami komisji – na wszystkie pytania odpowiedziałem dobrze. Polecam każdemu program TESTY UPRAWNIENIA BUDOWLANE 2018 i dziękuję autorom za wsparcie.(opinie)  Pozdrawiam, Maciek.

Najnowsze wpisy

25.03.2024
Egzaminy dla osób ukaranych

Osoby ukarane z tytułu odpowiedzialności zawodowej zgodnie z artykułem 96 Ustawy Prawo Budowlane, które zostały zobowiązane do ponownego zdania egzaminu,…

22.03.2024
Wniosek o ponowny egzamin na uprawnienia budowlane

Wniosek o ponowne wyznaczenie terminu egzaminu na uprawnienia budowlane należy złożyć w przypadkach, kiedy nie możesz uczestniczyć w wyznaczonym terminie…

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami