Blog

Złoża miedzi zdjęcie nr 10
14.08.2018

W moim przypadku świetnie sprawdził się program testy uprawnienia budowlane

W artykule znajdziesz:

W moim przypadku świetnie sprawdził się program testy uprawnienia budowlane


Uprawnienia budowlane.Dzień dobry, mam na imię Czarek. (program na komputer)  Uprawnienia budowlane w specjalności mostowej do kierowania robotami budowlanymi robiłem w sesji wiosennej, a obecnie przygotowuję się do egzaminu na specjalność drogową. Egzamin zdawałem w Opolskiej Okręgowej Izbie Inżynierów Budownictwa.(program na telefon)

Trudno o zasięg

Złoża miedzi zdjęcie nr 11Kolejny też będę zdawać właśnie tam. W moim przypadku świetnie sprawdził się program testy uprawnienia budowlane 2018, z którym przygotowywałem się do poprzedniego egzaminu i przygotowuję się do obecnego. Polecam wziąć od razu pakiet 3w1, czyli program na komputer i komórkę razem z programem jednolite akty prawne uprawnienia budowlane 2018. Dzięki temu można się uczyć w domu, albo gdziekolwiek akurat się człowiek znajduje, a przy tym nie trzeba mieć połączenia z internetem.(promocja 3 w 1) Oczywiście internet jest potrzebny do aktualizacji, ale jak jesteście gdzieś na końcu świata, to bez problemu możecie sobie robić testy offline. Dla mnie to świetne rozwiązanie, bo wiadomo, że przy drogach i mostach pracuje się w naprawdę różnych miejscach i niekiedy trudno o zasięg, nie mówiąc już o internecie. Na naukę poświęcałem i poświęcam obecnie po 2-3 godziny dziennie, w zależności od tego ile mam czasu. Co dwa, trzy dni szykuję się też do ustnego, a do tego czytam rozporządzenia i przepisy związane ze specjalnością.(program na egzamin ustny) Generalnie jeśli chodzi o egzamin na specjalność mostową, to poszło mi dobrze, chociaż mogło być lepiej, bo przez nerwy zrobiłem kilka błędów. Wykazałem się natomiast na ustnym, bo uwielbiam swoją pracę i miałem naprawdę dużo do powiedzenia.(segregator)

Obiecany kolejny awans

Teraz mam już obiecany kolejny awans, ale potrzebne mi jeszcze uprawnienia drogowe, więc zakuwam kiedy tylko mogę. W sumie zakres jest trochę podobny do mostowych, ale wiadomo, że niektóre szczegóły są nieco inne. (opinie)  Poprzedni egzamin wspominam naprawdę miło – ludzie byli zdenerwowani, ale w porządku, niektórzy pomagali, inni sami szukali pomocy, a komisja trochę przymykała oko na szmery na sali 😉 Życzę Wam i sobie powodzenia – grunt to dobre przygotowanie, a będzie pozytywnie.

Najnowsze wpisy

15.07.2024
Złoża miedzi zdjęcie nr 12
Specjalność wyburzeniowa - uprawnienia budowlane

Pozwolenie na rozbiórkę jest rodzajem pozwolenia, które daje prawo do wykonywania prac związanych z rozbiórką budynków. W Polsce, aby uzyskać…

15.07.2024
Złoża miedzi zdjęcie nr 13
Konstruktor uprawnienia budowlane

W dziedzinie budownictwa kluczową rolę odgrywa projektant konstrukcji, który odpowiada za projektowanie budynków z uwzględnieniem ich wytrzymałości, stabilności i bezpieczeństwa.…

Złoża miedzi zdjęcie nr 16 Złoża miedzi zdjęcie nr 17 Złoża miedzi zdjęcie nr 18
Złoża miedzi zdjęcie nr 19
Złoża miedzi zdjęcie nr 20 Złoża miedzi zdjęcie nr 21 Złoża miedzi zdjęcie nr 22
Złoża miedzi zdjęcie nr 23

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami
Złoża miedzi zdjęcie nr 24

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym
Złoża miedzi zdjęcie nr 25

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami
Złoża miedzi zdjęcie nr 32 Złoża miedzi zdjęcie nr 33 Złoża miedzi zdjęcie nr 34
Złoża miedzi zdjęcie nr 35
Złoża miedzi zdjęcie nr 36 Złoża miedzi zdjęcie nr 37 Złoża miedzi zdjęcie nr 38
Złoża miedzi zdjęcie nr 39

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami
Złoża miedzi zdjęcie nr 40

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym
Złoża miedzi zdjęcie nr 41

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami