Blog

14.08.2018

W moim przypadku świetnie sprawdził się program testy uprawnienia budowlane

W artykule znajdziesz:

W moim przypadku świetnie sprawdził się program testy uprawnienia budowlane


Uprawnienia budowlane.Dzień dobry, mam na imię Czarek. (program na komputer)  Uprawnienia budowlane w specjalności mostowej do kierowania robotami budowlanymi robiłem w sesji wiosennej, a obecnie przygotowuję się do egzaminu na specjalność drogową. Egzamin zdawałem w Opolskiej Okręgowej Izbie Inżynierów Budownictwa.(program na telefon)

Trudno o zasięg

Kolejny też będę zdawać właśnie tam. W moim przypadku świetnie sprawdził się program testy uprawnienia budowlane 2018, z którym przygotowywałem się do poprzedniego egzaminu i przygotowuję się do obecnego. Polecam wziąć od razu pakiet 3w1, czyli program na komputer i komórkę razem z programem jednolite akty prawne uprawnienia budowlane 2018. Dzięki temu można się uczyć w domu, albo gdziekolwiek akurat się człowiek znajduje, a przy tym nie trzeba mieć połączenia z internetem.(promocja 3 w 1) Oczywiście internet jest potrzebny do aktualizacji, ale jak jesteście gdzieś na końcu świata, to bez problemu możecie sobie robić testy offline. Dla mnie to świetne rozwiązanie, bo wiadomo, że przy drogach i mostach pracuje się w naprawdę różnych miejscach i niekiedy trudno o zasięg, nie mówiąc już o internecie. Na naukę poświęcałem i poświęcam obecnie po 2-3 godziny dziennie, w zależności od tego ile mam czasu. Co dwa, trzy dni szykuję się też do ustnego, a do tego czytam rozporządzenia i przepisy związane ze specjalnością.(program na egzamin ustny) Generalnie jeśli chodzi o egzamin na specjalność mostową, to poszło mi dobrze, chociaż mogło być lepiej, bo przez nerwy zrobiłem kilka błędów. Wykazałem się natomiast na ustnym, bo uwielbiam swoją pracę i miałem naprawdę dużo do powiedzenia.(segregator)

Obiecany kolejny awans

Teraz mam już obiecany kolejny awans, ale potrzebne mi jeszcze uprawnienia drogowe, więc zakuwam kiedy tylko mogę. W sumie zakres jest trochę podobny do mostowych, ale wiadomo, że niektóre szczegóły są nieco inne. (opinie)  Poprzedni egzamin wspominam naprawdę miło – ludzie byli zdenerwowani, ale w porządku, niektórzy pomagali, inni sami szukali pomocy, a komisja trochę przymykała oko na szmery na sali 😉 Życzę Wam i sobie powodzenia – grunt to dobre przygotowanie, a będzie pozytywnie.

Najnowsze wpisy

25.03.2024
Egzaminy dla osób ukaranych

Osoby ukarane z tytułu odpowiedzialności zawodowej zgodnie z artykułem 96 Ustawy Prawo Budowlane, które zostały zobowiązane do ponownego zdania egzaminu,…

22.03.2024
Wniosek o ponowny egzamin na uprawnienia budowlane

Wniosek o ponowne wyznaczenie terminu egzaminu na uprawnienia budowlane należy złożyć w przypadkach, kiedy nie możesz uczestniczyć w wyznaczonym terminie…

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami