Blog

02.07.2018

W planach mam jeszcze specjalność wyburzeniową

W artykule znajdziesz:

W planach mam jeszcze specjalność wyburzeniową

Przeczytałem na Waszej stronie sporo wypowiedzi ludzi, którzy zdawali egzamin na uprawnienia budowlane i też chcę wtrącić swoje trzy grosze. W moim przypadku egzamin na uprawnienia budowlane zdawałem w Łódzkiej Okręgowej Izbie Inżynierów Budownictwa.(program na komputer) Jak większość kandydatów wybrałem specjalność konstrukcyjno-budowlaną, bo jest najbardziej wszechstronna. Zdobyłem uprawnienia do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń.(program na telefon)

Odbycie praktyki pod okiem odpowiedniego specjalisty

W planach mam jeszcze specjalność wyburzeniową, bo widzę, że coraz więcej firm poszukuje takich specjalistów.(promocja 3 w 1) Wiele osób, które się tu wypowiadają, pisze jak ważne jest przygotowanie do egzaminu, systematyczne uczenie się i odbycie praktyki pod okiem odpowiedniego specjalisty. Ale nikt jeszcze nie wspomniał o tym, że to wszystko, czego się uczymy, jest potrzebne nie tylko na egzaminie, ale w późniejszej pracy. Stanowisko projektanta czy kierownika budowy to przede wszystkim odpowiedzialność za innych ludzi. Także nie ma tu miejsca na fuszerki czy pójście na łatwiznę.(program na egzamin ustny) Wielu inżynierów zdaje się o tym zapominać i potem dochodzi do katastrof budowlanych. To nie jest egzamin, na który można wkuć i zapomnieć, jak na klasówkę w podstawówce. Tutaj uczycie się dla siebie i dla innych, dlatego polecam przygotowywać się z programem testy uprawnienia budowlane 2018, który znajdziecie na stronie https://uprawnienia-budowlane.pl/ i z programu jednolite akty prawne uprawnienia budowlane 2018. W ten sposób obeznacie się z pytaniami, ale nawet to nie zastąpi zdrowego rozsądku i solidności podczas praktyk.

Egzamin składa się z dwóch części

Jak komuś nie chce się wykonywać swoich obowiązków zgodnie z przepisami, to niech zostanie murarzem, bo na kierownika robót na pewno się nie nadaje.(segregator) Dobrze, że egzamin składa się z dwóch części, bo to właśnie etap ustny stanowi takie sito, które oddziela ziarna od plew. W mojej grupie z 10 osób zdało zaledwie 4. Nietrudno zauważyć, że nie jest to praca dla każdego, dlatego zdawajcie na uprawnienia, ale tylko wtedy, jeśli jesteście w stanie unieść odpowiedzialność, która się z tym wiąże.(opinie)

Najnowsze wpisy

25.03.2024
Egzaminy dla osób ukaranych

Osoby ukarane z tytułu odpowiedzialności zawodowej zgodnie z artykułem 96 Ustawy Prawo Budowlane, które zostały zobowiązane do ponownego zdania egzaminu,…

22.03.2024
Wniosek o ponowny egzamin na uprawnienia budowlane

Wniosek o ponowne wyznaczenie terminu egzaminu na uprawnienia budowlane należy złożyć w przypadkach, kiedy nie możesz uczestniczyć w wyznaczonym terminie…

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami