Blog

Krzywe przesiewu zdjęcie nr 10
30.05.2018

Wymarzone uprawnienia budowlane

W artykule znajdziesz:

Wymarzone uprawnienia budowlane


Wielkopolska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa – tam zdobyłem swoje wymarzone uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń. Swój sukces w dużej mierze zawdzięczam serwisowi https://uprawnienia-budowlane.pl/ i programowi TESTY UPRAWNIENIA BUDOWLANE 2018. Na stronę trafiłem przypadkiem, szukając informacji o egzaminie. To właśnie tam na forum przeczytałem wspomnienia innych osób i uznałem, że warto zainwestować w siebie i kupić program w promocji 3w1. Tak zyskałem dostęp do bazy ponad 4000 pytań do egzaminu pisemnego wraz wszystkimi pytaniami i odpowiedziami na egzamin ustny z poprzednich lat. Trudno o lepszą podstawę do nauki, zwłaszcza że do każdego zagadnienia przygotowano podpowiedzi graficzne. Uczyłem się codziennie, bo materiału jest tak dużo, że systematyczność jest niezbędna.

 

Oferta: Program TESTY UPRAWNIENIA BUDOWLANE 2018 w wersji na komputer  oraz w wersji na telefon. Dodatkowo każda z wersji posiada PROGRAM EGZAMIN USTNY. Wrażenia osób, które już są po egzaminie na uprawnienia budowlane znajdziesz na podstronie Opinie. Zobacz także jakie przygotowaliśmy promocje do zakupu naszych kluczy licencyjnych.

 

Po dwóch miesiącach nauki w „trybie egzamin” miałem 100% poprawnych odpowiedzi! Czułem, że jestem świetnie przygotowany do egzaminu i bez stresu wszedłem na salę. Okazało się, że faktycznie nie było czego się bać, bo prawie 95% pytań powtórzyło się. Nie miałem żadnych problemów z udzieleniem prawidłowych odpowiedzi i wyszedłem z sali jako jeden z pierwszych. Po ogłoszeniu wyników, oczywiście zdałem, miałem 2 dni na przygotowanie się do ustnego. Dzięki forum wiedziałem, że czasu będzie niewiele, więc uczyłem się już wcześniej i teraz zrobiłem tylko krótką powtórkę. Trafiłem na bardzo wyrozumiałą komisję, więc bez stresu odpowiadałem na pytania i poradziłem sobie świetnie. Uprawnienia odebrałem po miesiącu i od razu poszedłem z nimi do swojego szefa. Jak można się było spodziewać czekał już na mnie awans i podwyżka – w końcu mogłem już sprawować samodzielną funkcję i nie pytać o zgodę kierownika budowy, bo sam nim byłem. Co tu dużo mówić, gdyby nie strona i program, miałbym spore problemy z przyswojeniem całego materiału. Właśnie dlatego zdecydowałem się na ten wpis – ludzie, jeśli chcecie zdać, to nie żałujcie kasy na przygotowania, bo to się szybko zwróci. Pozdrawiam, Tomek.

Najnowsze wpisy

15.07.2024
Krzywe przesiewu zdjęcie nr 11
Specjalność wyburzeniowa - uprawnienia budowlane

Pozwolenie na rozbiórkę jest rodzajem pozwolenia, które daje prawo do wykonywania prac związanych z rozbiórką budynków. W Polsce, aby uzyskać…

15.07.2024
Krzywe przesiewu zdjęcie nr 12
Konstruktor uprawnienia budowlane

W dziedzinie budownictwa kluczową rolę odgrywa projektant konstrukcji, który odpowiada za projektowanie budynków z uwzględnieniem ich wytrzymałości, stabilności i bezpieczeństwa.…

Krzywe przesiewu zdjęcie nr 15 Krzywe przesiewu zdjęcie nr 16 Krzywe przesiewu zdjęcie nr 17
Krzywe przesiewu zdjęcie nr 18
Krzywe przesiewu zdjęcie nr 19 Krzywe przesiewu zdjęcie nr 20 Krzywe przesiewu zdjęcie nr 21
Krzywe przesiewu zdjęcie nr 22

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami
Krzywe przesiewu zdjęcie nr 23

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym
Krzywe przesiewu zdjęcie nr 24

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami
Krzywe przesiewu zdjęcie nr 31 Krzywe przesiewu zdjęcie nr 32 Krzywe przesiewu zdjęcie nr 33
Krzywe przesiewu zdjęcie nr 34
Krzywe przesiewu zdjęcie nr 35 Krzywe przesiewu zdjęcie nr 36 Krzywe przesiewu zdjęcie nr 37
Krzywe przesiewu zdjęcie nr 38

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami
Krzywe przesiewu zdjęcie nr 39

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym
Krzywe przesiewu zdjęcie nr 40

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami