Zakres teorii na egzamin na uprawnienia budowlane


Pomorska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa, uprawnienia elektryczne i elektroenergetyczne projektowe i wykonawcze bez ograniczeń. Na wstępnie chcę podziękować autorom programu testy uprawnienia budowlane 2018 za to, że stworzyli ten świetny program i zapewniają użytkownikom kompleksowe wsparcie. Dla mnie taka pomoc była nieoceniona, bo do egzaminu przystępowałem kilkanaście lat po ukończeniu studiów.

 

Oferta: Program TESTY UPRAWNIENIA BUDOWLANE 2018 w wersji na komputer oraz w wersji na telefon. Dodatkowo każda z wersji posiada PROGRAM EGZAMIN USTNY. Wrażenia osób, które już są po egzaminie na uprawnienia budowlane znajdziesz na podstronie Opinie. Zobacz także jakie przygotowaliśmy promocje do zakupu naszych kluczy licencyjnych.

 

Miałem więc duże braki w zakresie teorii i naprawdę bałem się, że egzamin będzie porażką. Szczerze mówiąc, to w ogóle nie chciałem do niego podchodzić, ale nie miałem innego wyjścia – nowy szef potrzebował kierownika budowy z takimi właśnie uprawnieniami i obiecał mi taką podwyżkę, że nie mogłem odmówić. Oczywiście za większą kasą szła większa odpowiedzialność, ale uznałem, że warto podjąć takie ryzyko. Samo zgromadzenie wszystkich niezbędnych dokumentów zajęło mi mnóstwo czasu, ale nie poddałem się. Dostarczyłem wszystko co niezbędne do izby i zacząłem szukać sposobu na jak najlepsze przygotowanie się do egzaminu. I tak właśnie trafiłem na stronę https://uprawnienia-budowlane.pl/ z forum, na którym wypowiadały się osoby, które ten koszmarny egzamin miały już za sobą. To właśnie tam dowiedziałem się o programie, który znacznie ułatwia naukę. Kupiłem opcję 3w1, zawierającą program w wersji na komórkę i na komputer razem z jednolitymi aktami prawnymi uprawnienia budowlane 2018. To był naprawdę świetny pomysł! W „trybie nauka” początkowo szło mi dość opornie, dlatego wypróbowałem tryb „pytaj do skutku” i w końcu nauka zaczęła mi iść jak z płatka. Jednocześnie przygotowywałem się też do egzaminu ustnego, bo wiedziałem, że później czasu będzie raczej niewiele. Moja praca przyniosła naprawdę znakomite efekty, bo na egzaminie osiągnąłem jeden z najlepszych wyników w grupie. Na ustny poszedłem już na luzie, ale komisja była dość dociekliwa. Mimo to dałem sobie radę – może nie najlepiej, ale wystarczająco, żeby zdać egzamin. Teraz wiem, że z uprawnieniami nie warto zwlekać, bo im później, tym trudniej przyswoić niezbędną wiedzę. Z wyrazami wdzięczności, Mariusz.