Blog

06.09.2018

Bagaż pełen doświadczeń

W artykule znajdziesz:

Bagaż pełen doświadczeń


Dzień dobry, nazywam się Monika, mam uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń. Historia moich przygotowań nie jest jakaś niezwykła, bo podobnie jak większość wypowiadających się tu osób korzystałam z programu testy uprawnienia budowlane 2018 ze strony https://uprawnienia-budowlane.pl.(program na komputer)

Nie zapisywałam się na żadne kursy

Zresztą to właśnie dzięki tym wpisom dowiedziałam się o programie i tym, jakie daje możliwości. (program na telefon)  Z aplikacją nauka nie jest trudna, bo robi się po prostu testy, ale trzeba poświęcić na to sporo czasu, bo samo przecież do głowy nie wejdzie. Już na studiach wiedziałam, że będę robić uprawnienia, dlatego odpowiednio wcześnie zaczęłam praktyki, a później jednocześnie pracowałam i uczyłam się. Łączenie obowiązku nauczyło mnie systematyczności i planowania, dzięki czemu pomimo wymagającej pracy bez problemu znajdowałam czas na to, żeby usiąść przy kompie i pouczyć się przez przynajmniej 2-3 godzinki.(promocja 3 w 1)  Zwykle uczyłam się wieczorami, ale rano starałam się powtarzać wiadomości, a w weekendy siedziałam w każdej wolnej chwili. Nie zapisywałam się na żadne kursy, bo stwierdziłam, że skoro inni poradzili sobie bez nich, to dlaczego ja miałabym sobie nie poradzić. Tym bardziej, że miałam już pewien bagaż doświadczeń z praktyk i pracy, więc wiedziałam, że mam większą szansę niż te osoby, które zrobiły tylko wymaganą praktykę. Studia skończyłam z wyróżnieniem, a po ich zakończeniu nadal pracowałam – pół etatu na budowie i pół etatu w biurze projektowym.(program na egzamin ustny)

Ustny jest łatwy

Dzięki temu nie miałam najmniejszych problemów z przejściem postępowania kwalifikacyjnego, a później z zaliczeniem egzaminu. Etap pisemny zdałam bez problemu.(segregator) Ustny jest łatwy dla osób, które w czasie praktyk dużo pracowały. Poradziłam sobie równie dobrze jak z pisemnym, dzięki czemu niedawno mogłam odebrać swoje uprawnienia. Póki co zbieram wszystkie niezbędne dokumenty, aby założyć własną działalność, bo chcę pracować na swój rachunek. Mam nadzieję, że i w tej kwestii wszystko pójdzie po mojej myśli  (opinie)

Najnowsze wpisy

25.03.2024
Egzaminy dla osób ukaranych

Osoby ukarane z tytułu odpowiedzialności zawodowej zgodnie z artykułem 96 Ustawy Prawo Budowlane, które zostały zobowiązane do ponownego zdania egzaminu,…

22.03.2024
Wniosek o ponowny egzamin na uprawnienia budowlane

Wniosek o ponowne wyznaczenie terminu egzaminu na uprawnienia budowlane należy złożyć w przypadkach, kiedy nie możesz uczestniczyć w wyznaczonym terminie…

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami