Budowa autostrad w Polsce


udowa autostrad w Polsce

 

Ci, którzy wciąż narzekają na zbyt małą ilość autostrad w Polsce powinni spojrzeć na fakty. W 1992 roku sieć dróg, których można było nazwać mianem autostrady wynosiła zaledwie długość 100 km. Dzisiaj długość autostrad wynosi 1 641 km. Oczywiście daleko nam jeszcze do Niemiec, gdzie długość autostrad wynosi 12 363 km.

 

Oferta: Program TESTY UPRAWNIENIA BUDOWLANE 2018 w wersji na komputer oraz w wersji na telefon. Dodatkowo każda z wersji posiada PROGRAM EGZAMIN USTNY. Wrażenia osób, które już są po egzaminie na uprawnienia budowlane znajdziesz na podstronie Opinie. Zobacz także jakie przygotowaliśmy promocje do zakupu naszych kluczy licencyjnych.

 

Przybywa autostrad w Polsce
Najwięcej autostrad przybyło od 2004 roku. Jak wszyscy dobrze wiemy, właśnie wtedy Polska przystąpiła do Unii Europejskiej. Od 2004 do 2007 roku przybyło ponad 100 km. Od 2007 do 2012 roku wybudowano ponad 200 km autostrad. Najwięcej zbudowano po roku 2013. Jeszcze lepsze perspektywy są planowane na okres od 2014 do 2023 roku. Według najbardziej optymistycznych założeń ma powstać nawet 3900 km autostrad oraz dróg ekspresowych. Niestety wciąż można narzekać na nierówne traktowanie Polski Wschodniej i Zachodniej. Mieszkańcy Lublina od wielu już bowiem lat czekają na budowę drogi ekspresowej łączącej z Warszawą. Brak odpowiedniej sieci dróg uniemożliwia rozwój Polski wschodniej.

 

Brak autostrad na wschodzie kraju
Przez cały okres transformacji ustrojowej polskie rządy dbały przede wszystkim o budowę autostrad i dróg ekspresowych na zachodzie kraju. Dzięki temu właśnie ten region naszego państwa jest najlepiej rozwinięty. Trzeba również zauważyć, że drogi publiczne znajdujące się pod zarządem gmin również pozostawiają wiele do życzenia. Drogi lokalne na tym poziomie często ze względu na zły stan nawierzchni są wyłączone z użytku. Jak można podejrzewać najgorzej jest na wschodzie kraju. Pewne nadzieje na zmianę tego stanu rzeczy budzi budowa drogi Via Carpatia mająca łączyć północny wschód polski z południowych wschodem. Autostrada ta ma łączyć port w Kłajpedzie na Litwie z greckimi Salonikami. Według najbardziej optymistycznych założeń ten szlak ma pobudzić do intensywnego rozwoju gospodarczego wszystkie kraje znajdujące się na trasie autostrady. Można mieć tylko nadzieję, że wszystkie te planowane inwestycje zostaną zrealizowane.

Oprócz usług detektywistycznych świadczyny także pomoc w zakresie ochrony mienia prywatnego, firmowego oraz ochrony dużych imprez. Nasza agencja współpracowała z najlepszymi firmami w całej Polsce. Zyskaliśmy sobie wiernych klientów także wśród polityków i ludzi show businessu.

 

Aby cały czas utrzymywać najwyższe standardy naszych usług, nasi pracownicy, oprócz zdobywania praktycznego doświadczenia w trakcie wykonywania obowiązków, podnoszą swoje kwalifikacje poprzez częste szkolenia branżowe. Rocznie wykonujemy ponad 1000 zleceń, co w połączeniu ze świetnie wyszkoloną kadrą stawia nas w czołówce europejskich agencji detektywistyczno - ochroniarskich.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby każdy z naszych pracowników był dokładnie sprawdzoną i kompetentną osobą, cieszącą się nieposzlakowaną opinią, ponieważ od samego początku naszej działalności chcemy być dla Państwa godnym zaufania partnerem.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

39 498

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

97%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

COVID-19

z uwagi na panującą pandemię każdy kandydat jest zobowiązany do posiadania własnych aktów prawnych ! Sprawdź ofertę w zakładce SEGREGATOR AKTY PRAWNE 2022 - właśnie taki segregator będziesz mógł zabrać ze sobą na swój egzamin !

39 498

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

97%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

COVID-19

z uwagi na panującą pandemię każdy kandydat jest zobowiązany do posiadania własnych aktów prawnych ! Sprawdź ofertę w zakładce SEGREGATOR AKTY PRAWNE 2022 - właśnie taki segregator będziesz mógł zabrać ze sobą na swój egzamin !