Dach prefabrykowany - jakie ma zalety?


Dach prefabrykowany – jakie ma zalety?

 

Wiązary dachowe prefabrykowane są świetną alternatywą dla ciężkich, tradycyjnych więźb drewnianych. Ich stosowanie niesie ze sobą same korzyści, zapewnia niższy koszt budowy oraz dużą oszczędność czasu. W sprzedaży są zarówno tradycyjne konstrukcje ciesielskie, jak systemu, które scalane są specjalnymi łącznikami mechanicznymi, np. kolczastymi płytkami. Taki rodzaj więźby doskonale sprawdza się w przypadku dachów dwu i wielospadowych, które nie posiadają wykuszy i lukarn, a także w domach parterowych i wolnostojących garażach. Do wykonania takiej więźby potrzeba aż o 20-40% mniej drewna niż w przypadku więźby tradycyjnej. Ponadto z wiązarów prefabrykowanych można tworzyć konstrukcje o kształtach nietypowych.


Dolny pas wiązara prefabrykowanego znakomici sprawdza się jako konstrukcja stropu nad parterem, dzięki czemu można wyeliminować konieczność wykorzystania ciężkich oraz drogich stropów żelbetowych i ceramicznych. Ponadto wiązary doskonale sprawdzają się przy wszelkich nadbudowach na płaskich dachach i pozwalają na uzyskanie dodatkowej powierzchni użytkowej. Ich lekka konstrukcja nie obciąża nadmiernie istniejącej budowli, a dzięki rezygnacji ze stropu można dodatkowo obniżyć koszty i zastosować mniejsze wieńce.


Zdecydowanie największą zaletą więźby dachowej prefabrykowanej jest krótki czas budowy oraz wysoka precyzja wykonania. Wynika to ze stosowania przy produkcji nowoczesnych programów komputerowych, płytki kolczastej oraz specjalnych maszyn, które pozwalają na stworzenie więzarów o bardzo dokładnych wymiarach. Wiązary zawsze tworzone są pod konkretny projekt i wycina na specjalistycznych numerycznych maszynach. Następnie dostarczane są na plac budowy gdzie z kilkudziesięciu lub kilkunastu elementów w ciągu jednego dnia tworzona jest cała więźba dachu. Montaż gotowych elementów jest bardzo prosty i nie wymaga wynajmowania ciężkiego sprzętu. Przy zamówieniu gotowej więźby wystarczy dostarczyć producentowi informacje zawarte w projekcie budynku.

Oprócz usług detektywistycznych świadczyny także pomoc w zakresie ochrony mienia prywatnego, firmowego oraz ochrony dużych imprez. Nasza agencja współpracowała z najlepszymi firmami w całej Polsce. Zyskaliśmy sobie wiernych klientów także wśród polityków i ludzi show businessu.

 

Aby cały czas utrzymywać najwyższe standardy naszych usług, nasi pracownicy, oprócz zdobywania praktycznego doświadczenia w trakcie wykonywania obowiązków, podnoszą swoje kwalifikacje poprzez częste szkolenia branżowe. Rocznie wykonujemy ponad 1000 zleceń, co w połączeniu ze świetnie wyszkoloną kadrą stawia nas w czołówce europejskich agencji detektywistyczno - ochroniarskich.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby każdy z naszych pracowników był dokładnie sprawdzoną i kompetentną osobą, cieszącą się nieposzlakowaną opinią, ponieważ od samego początku naszej działalności chcemy być dla Państwa godnym zaufania partnerem.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

39 498

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

97%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

COVID-19

z uwagi na panującą pandemię każdy kandydat jest zobowiązany do posiadania własnych aktów prawnych ! Sprawdź ofertę w zakładce SEGREGATOR AKTY PRAWNE 2022 - właśnie taki segregator będziesz mógł zabrać ze sobą na swój egzamin !

39 498

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

97%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

COVID-19

z uwagi na panującą pandemię każdy kandydat jest zobowiązany do posiadania własnych aktów prawnych ! Sprawdź ofertę w zakładce SEGREGATOR AKTY PRAWNE 2022 - właśnie taki segregator będziesz mógł zabrać ze sobą na swój egzamin !