Blog

Obramowania drzwi zdjęcie nr 10
30.05.2018

Decyzję o zdawaniu na uprawnienia budowlane nie należy odwlekać w czasie

W artykule znajdziesz:

Decyzję o zdawaniu na uprawnienia budowlane nie należy odwlekać w czasie


Pomorska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa, uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej do projektowania bez ograniczeń. Chyba każdy, kto podchodził do tego egzaminu wie, z jakim stresem się wiąże. Właśnie dlatego decyzję o zdawaniu na uprawnienia budowlane odwlekałam w czasie jak tylko się dało.

 

Oferta: Program TESTY UPRAWNIENIA BUDOWLANE 2018 w wersji na komputer oraz w wersji na telefon. Dodatkowo każda z wersji posiada PROGRAM EGZAMIN USTNY. Wrażenia osób, które już są po egzaminie na uprawnienia budowlane znajdziesz na podstronie Opinie. Zobacz także jakie przygotowaliśmy promocje do zakupu naszych kluczy licencyjnych.

 

Po skończeniu studiów pracowałam w swoim zawodzie w rodzinnej firmie i właściwie nie potrzebowałam uprawnień. Jednak z czasem konsultowanie wszystkich decyzji z osobą posiadającą uprawnienia stało się dość uciążliwe. Poza tym nie mogłam sobie dorabiać dodatkowymi zleceniami, a to właśnie na nich można najlepiej zarobić. Uznałam więc, że trzeba uprawnienia zdobyć i złożyłam wymagane dokumenty do izby. Nie chciałam tracić czasu, więc od razu zaczęłam w sieci szukać informacji o egzaminie. I właśnie w tym miejscu chciałam podziękować twórcom strony https://uprawnienia-budowlane.pl/ za forum ze wspomnieniami innych zdających. Dzięki temu dowiedziałam się, że najlepszym sposobem na przygotowanie do egzaminu jest program testy uprawnienia budowlane 2018. Kupiłam licencję w promocji 3w1, czyli wersję mobilną i stacjonarną programu razem w program akty prawne uprawnienia budowlane 2018. Do tego dobrałam program do testów ustnych, bo to tej części egzaminu obawiałam się najbardziej. Nauka z programem jest bardzo prosta – ja najwięcej korzystałam z trybu „pytaj do skutku”, bo łatwiej zapamiętywało mi się prawidłowe odpowiedzi. Świetnym rozwiązaniem są podpowiedzi w formie obrazków, ponieważ bardzo dobrze tłumaczą poszczególne zagadnienia. Do egzaminu pisemnego uczyłam się przez 2 miesiące i przeznaczałam na to godzinę dziennie. Do ustnego uczyłam się tylko dwa razy w tygodniu. Przed samym egzaminem trochę się stresowałam, ale zupełnie niepotrzebnie, bo zdecydowana większość pytań się powtórzyła. Zdałam z bardzo wysokim wynikiem, więc do pisemnego podeszłam już na większym luzie. Poszło mi doskonale i gdy w końcu odebrałam swoje uprawnienia byłam przeszczęśliwa. Teraz mogę sama podejmować decyzje i brać dodatkowe zlecenia. Dziękuję za pomoc. Monika.

Najnowsze wpisy

21.06.2024
Obramowania drzwi zdjęcie nr 11
Obowiązkowe ubezpieczenie inżynierów budownictwa

Obowiązkowe ubezpieczenie inżynierów, zwane także obowiązkowym ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej (ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej), jest wymagane w wielu krajach w…

21.06.2024
Obramowania drzwi zdjęcie nr 12
Utrata uprawnień budowlanych

Utrata uprawnień budowlanych w Polsce jest regulowana przez przepisy prawa, a proces ten może mieć miejsce w określonych sytuacjach. Przyczyny…

Obramowania drzwi zdjęcie nr 15 Obramowania drzwi zdjęcie nr 16 Obramowania drzwi zdjęcie nr 17
Obramowania drzwi zdjęcie nr 18
Obramowania drzwi zdjęcie nr 19 Obramowania drzwi zdjęcie nr 20 Obramowania drzwi zdjęcie nr 21
Obramowania drzwi zdjęcie nr 22

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami
Obramowania drzwi zdjęcie nr 23

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym
Obramowania drzwi zdjęcie nr 24

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami
Obramowania drzwi zdjęcie nr 31 Obramowania drzwi zdjęcie nr 32 Obramowania drzwi zdjęcie nr 33
Obramowania drzwi zdjęcie nr 34
Obramowania drzwi zdjęcie nr 35 Obramowania drzwi zdjęcie nr 36 Obramowania drzwi zdjęcie nr 37
Obramowania drzwi zdjęcie nr 38

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami
Obramowania drzwi zdjęcie nr 39

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym
Obramowania drzwi zdjęcie nr 40

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami