Blog

24.09.2018

Dział ze wspomnieniami - świetna sprawa

W artykule znajdziesz:

Dział ze wspomnieniami - świetna sprawa


Cześć, na stronę https://uprawnienia-budowlane.pl trafiłam przypadkiem, gdy szukałam informacji na temat egzaminu na uprawnienia budowlane. W planach miałam zdobycie specjalizacji konstrukcyjno-budowlanej do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń, dlatego musiałam odpowiednio wcześniej zacząć się przygotowywać. Dział ze wspomnieniami to świetna sprawa i chciałabym Wam za niego podziękować. (program na komputer)

Dzięki wpisom innych osób dowiedziałam się jak się uczyć

Dzięki wpisom innych osób dowiedziałam się jak się uczyć, żeby zdać. No i nie ukrywam, że kierując się opiniami od razu wykupiłam licencję na program testy uprawnienia budowlane 2018 w promocji 3w1.(program na telefon)  W pakiecie dostałam program stacjonarny i mobilny, a jako dodatek program jednolite akty prawne uprawnienia budowlane 2018. Skusiły mnie nie tylko opinie, ale też to, że baza pytań do programu powstaje na podstawie pytań, które opracowuje Polska Izba Inżynierów Budownictwa bezpośrednio na egzamin. Dzięki temu jest pewność, że pytania będą podobne, jeśli nie takie same. Bardzo podobała mi się praca z programem – interfejs jest intuicyjny, nie trzeba niczego szukać czy zastanawiać się gdzie co jest.(promocja 3 w 1)  Poza tym program ma taką samą funkcjonalność na każdym urządzeniu, więc nie musiałam się stresować, że w domu nie znajdę czasu na naukę – uczyłam się z telefonu. W biurze projektowym pracowałam od czasów studiów – miałam ugruntowaną pozycję, ale szykował się awans, a ten zależał od zdobycia uprawnień. Teraz mam już nową umowę, zarabiam niemal 3 razy tyle co wcześniej, nie licząc premii i różnego rodzaju dodatków.(program na egzamin ustny)

Nikt mi nie wmówi, że nie warto zdobywać uprawnień

Także nikt mi nie wmówi, że nie warto zdobywać uprawnień, bo jestem przykładem tego, że jak najbardziej warto. W czasie, gdy miał się odbyć egzamin, było dość upalnie, ale sali była klimatyzacja, więc nie było tak źle. (segregator) Siedziałam na samym przodzie – w sumie było mi wszystko jedno gdzie usiądę, a tak było nawet lepiej, bo nie musiałam długo czekać, gdy ktoś z komisji miał postawić parafkę przy poprawce. Na ustnym było już chłodniej, więc lepiej się myślało i nie było żadnych pomyłek. Zdałam obie części i tego życzę wszystkim osobom, które czytają mój wpis.(opinie)  Pozdrawiam, Anka.

Najnowsze wpisy

25.03.2024
Egzaminy dla osób ukaranych

Osoby ukarane z tytułu odpowiedzialności zawodowej zgodnie z artykułem 96 Ustawy Prawo Budowlane, które zostały zobowiązane do ponownego zdania egzaminu,…

22.03.2024
Wniosek o ponowny egzamin na uprawnienia budowlane

Wniosek o ponowne wyznaczenie terminu egzaminu na uprawnienia budowlane należy złożyć w przypadkach, kiedy nie możesz uczestniczyć w wyznaczonym terminie…

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami