Blog

27.06.2018

Fachowca bez uprawnień budowlanych nikt nie zatrudni

W artykule znajdziesz:

Fachowca bez uprawnień budowlanych nikt nie zatrudni

Cześć wszystkim, mam nadzieję, że swoim wpisem pomogę komuś w podjęciu decyzji o przystąpieniu do egzaminu na uprawnienia budowlane elektryczne.(program na komputer) Sam dobrze wiem, że uprawnienia są niezbędne w pracy, zwłaszcza jeśli komuś zależy na dobrych zarobkach. Jestem książkowym przykładem osoby, która potrzebuje od życia porządnego kopa, żeby w końcu wziąć się za siebie.(program na telefon)

Głupio zrobiłem

Po studiach pracowałem w firmie mojego wujka i nie widziałem potrzeby, żeby starać się o uprawnienia, skoro i tak miałem dobrą pracę w swoim zawodzie.(promocja 3 w 1) Z czasem w firmie przybywało pracowników i nagle okazało się, że osoby młodsze ode mnie były w hierarchii nade mną, a do tego zarabiały więcej już na starcie niż jak po kilkunastu latach pracy. Głupio zrobiłem, bo zamiast szukać problemu w sobie uznałem, że winien jest szef i zwolniłem się. To był mój błąd, bo okazało się, że fachowca bez uprawnień nikt nie zatrudni za pieniądze, które mi się marzyły.(program na egzamin ustny) Sam przed sobą musiałem przyznać, że bez uprawnień budowlanych daleko nie zajadę. Musiałem podjąć się pierwszej lepszej pracy, żeby zdobyć kasę na postępowanie kwalifikacyjne. Z odłożonych pieniędzy kupiłem program testy uprawnienia budowlane 2018, który polecił mi znajomy. Na stronie https://uprawnienia-budowlane.pl/ poczytałem wspomnienia innych osób i wziąłem się za naukę. Z programem nie było to specjalnie trudne, bo pytania były tak zobrazowane, że bez problemu wybierałem prawidłową odpowiedź. Bardziej niż pisemnego bałem się ustnego, dlatego dodatkowo kupiłem program egzamin ustny.

Zdałem ze świetnym wynikiem

Uczyłem się dzień w dzień, niekiedy też nocami, zwłaszcza gdy jakieś pytanie nie chciało mi wejść do głowy. Jakoś poszło, a na tydzień przed prawdziwym egzaminem osiągałem już wynik 100% w trybie egzamin.(segregator) Czułem, że musi mi się udać, ale i tak w dniu, w którym miałem przystąpić do egzaminu, byłem bardzo zestresowany. Zdałem ze świetnym wynikiem, ale musiałem jeszcze poczekać na ustny. Tutaj też okazało się, że nie było czego się bać.(opinie) Teraz mogę powiedzieć wszystkim, że warto robić uprawnienia, bo zarobki mam teraz znacznie wyższe i do tego mogę zarabiać na boku. Dzięki za program, Marcin.

Najnowsze wpisy

25.03.2024
Egzaminy dla osób ukaranych

Osoby ukarane z tytułu odpowiedzialności zawodowej zgodnie z artykułem 96 Ustawy Prawo Budowlane, które zostały zobowiązane do ponownego zdania egzaminu,…

22.03.2024
Wniosek o ponowny egzamin na uprawnienia budowlane

Wniosek o ponowne wyznaczenie terminu egzaminu na uprawnienia budowlane należy złożyć w przypadkach, kiedy nie możesz uczestniczyć w wyznaczonym terminie…

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami