Blog

30.05.2018

Informacje na temat samego egzaminu

W artykule znajdziesz:

Informacje na temat samego egzaminu


Witam, egzamin na uprawnienia budowlane w specjalności sanitarnej bez ograniczeń zdawałem w Pomorskiej Okręgowej Izbie Inżynierów Budownictwa. Chciałbym bardzo podziękować twórcom strony https://uprawnienia-budowlane.pl/ i programu testy uprawnienia budowlane 2018 za nieocenioną pomoc w nauce. Przed egzaminem szukałem w sieci jakichkolwiek informacji, ale niewiele tego było, dopiero gdy trafiłem na tą stronę i forum ze wspomnieniami innych zdających, zyskałem odpowiednią pomoc. Ale zacznę może od początku. Po studiach podjąłem pracę w miejscowej firmie zajmującej się instalacjami sanitarnymi. Na swoim stanowisku nie zarabiałem wiele, ale wystarczająco, żeby w miarę komfortowo żyć. Niestety ze względu na brak uprawnień nie mogłem liczyć na awans, ale za to mogłem zaliczyć wymaganą do egzaminu praktykę pod okiem świetnego specjalisty. Szef zapewnił mnie, że po zdobyciu uprawnień mogę liczyć nie tylko na lepsze stanowisko, ale też całkiem sporą podwyżkę.

 

Oferta: Program TESTY UPRAWNIENIA BUDOWLANE 2018 w wersji na komputer oraz w wersji na telefon. Dodatkowo każda z wersji posiada PROGRAM EGZAMIN USTNY. Wrażenia osób, które już są po egzaminie na uprawnienia budowlane znajdziesz na podstronie Opinie. Zobacz także jakie przygotowaliśmy promocje do zakupu naszych kluczy licencyjnych.

 

Zresztą i tak chciałem mieć uprawnienia, bo dzięki nim można nieźle zarobić na dodatkowych zleceniach. Zaraz po skończeniu praktyki złożyłem wszystkie niezbędne dokumenty i od razu zacząłem przeglądać sieć w poszukiwaniu informacji na temat samego egzaminu. Program do nauki kupiłem dwa miesiące przed egzaminem w promocji 3w1, czyli od razu w wersji stacjonarnej i mobilnej razem z programem zawierającym niezbędne akty prawne. Do ustnego uczyłem się ze specjalnego programu do części ustnej. Uczyłem się niewiele więcej niż godzinkę dziennie – na dłuższą naukę po prostu nie miałem czasu. Ale i tak rezultaty były świetne, bo po sprawdzeniu w trybie egzamin miałem ocenę 100%. Nauka z programem jest bardzo prosta i przede wszystkim efektywna, dlatego jeśli nie wiecie jak się uczyć, żeby zdać, to polecam właśnie to rozwiązanie. Egzamin pisemny zdałem z najlepszym wynikiem, a na ustnym byłem jedną z 4 osób, które go zaliczyły. Uprawnienia otworzyły mi drogę do kariery, więc każdemu radzę nie zwlekać tylko składać papiery i walczyć o swoje. Pozdrawiam, Jacek.

Najnowsze wpisy

28.05.2024
Książka obiektu budowlanego

Książka obiektu budowlanego to dokument służący do systematycznego rejestrowania i archiwizowania wszelkich istotnych informacji dotyczących eksploatacji, konserwacji i remontów budynku.…

28.05.2024
Samodzielne funkcje techniczne w budownictwie

Samodzielne funkcje techniczne w budownictwie to koncepcja która określa prawa i możliwości człowieka do odgrywania ważnej roli w procesie budowlanym.…

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami