Blog

30.05.2018

Jaki program do nauki na uprawnienia budowlane?

W artykule znajdziesz:

Jaki program do nauki na uprawnienia budowlane?


Jaki program do nauki na uprawnienia budowlane?

 

Witam, Mam na imię Arek. Egzamin na uprawnienia budowlane zdawałem w sesji jesień 2016. Już od prawie roku pełnie samodzielne funkcje techniczne w budownictwie. Po złożeniu dokumentów na postępowanie kwalifikacyjne, zacząłem się zastanawiać, który program do nauki wybrać? Na rynku widziałem, że jest bardzo dużo programów. Poczytałem na forach oraz opinie w Internecie i wybrałem kompletny pakiet oprogramowania ze strony www.uprawnienia-budowlane.pl. W skład programów, które kupiłem wchodził:


program TESTY UPRAWNIENIA BUDOWLANE 2017 - wersja na komputer i laptop (tzw. wersja stacjonarna) - ten program zainstalowałem na komputerze stacjonarnym w domu oraz na laptopie służbowym w pracy. Dzięki temu miałem zawsze dostęp do testów na egzamin pisemny, których mogłem się uczyć w każdej wolnej chwili.


program TESTY UPRAWNIENIA BUDOWLANE 2017 - wersja na telefon i tablet z systemem Android oraz iOS (tzw. wersja mobilna) - ten program miałem zainstalowany na telefonie z systemem iOS oraz na tablecie z systemem Android. Dzięki tej opcji mogłem uczyć się poza domem oraz poza miejscem pracy. Zazwyczaj był to pociąg, tramwaj lub w kolejce do lekarza. Program mobilny posiada ten sam interfejs oraz funkcjonalność co program na komputer.


tryb Egzamin Ustny do wersji na komputer oraz do wersji na telefon - na podstawie co przeczytałem u Państwa na stronie, zacząłem równolegle przygotowywać się do egzaminu ustnego. Czas pomiędzy egzaminem pisemny, a ustnym czasami wynosi 2 dni. Dlatego wiedziałem, aby zdążyć muszę uczyć się też pytań na egzamin ustny. Tutaj też jest genialne rozwiązanie, ponieważ tryb ten dostępny jest zarówno w wersji stacjonarnej oraz w wersji mobilnej. Pytania z tego trybu powtórzyły się na moim egzaminie ustnym.


program JEDNOLITE AKTY PRAWNE UPRAWNIENIA BUDOWLANE 2017 - ten program zawiera w sobie pełne i kompletne teksty aktów prawnych, rozporządzeń i ogólnie przepisów budowlanych. Umożliwia on filtrowanie aktów na specjalności zgodnie z wykazem opublikowanym przez Polska Izbę Inżynierów Budownictwa. Tutaj nie musiałem marnować czasu na szukanie przepisów budowlanych w Internecie i przede wszystkim sprawdzać czy są one aktualne. Ostatnio w prawie weszło bardzo dużo zmian, więc szukanie tekstu ogłoszonego, potem zmian do tego tekstu było by koszmarem. Akty prawne wydrukowałem sobie i wpiąłem w segregator, który potem zabrałem ze sobą na egzamin na uprawnienia budowlane.


Dodatkowo należy wspomnieć, że współpraca z dostawcami programu była godna polecenia. Na wszystkie te wyżej opisane programy dostałem dużą zniżkę. Najważniejsze, dzięki tym programom swój egzamin zdałem z wynikiem 98%. Pomyliłem się tylko w jednym miejscu, ale to bez zdenerwowanie. Nie wiem co bym zrobił, gdyby nie te programy. Cena jest adekwatna do zawartości merytorycznej zawartej w programie. Teraz, gdy już zdobyłem wymarzone uprawnienia budowlane zarabiam więcej i pracuję na coraz odważniejszych inwestycjach, co sprawia, że spełniam się zawodowo oraz mogę sobie pozwolić na wszystko, dzięki o wiele większej pensji.

Najnowsze wpisy

29.05.2024
Projektant budowlany

Projektant budowlany to profesjonalista odpowiedzialny za tworzenie planów budowy budynków i obiektów inżynierskich. Jego praca jest istotna w całym procesie…

28.05.2024
Książka obiektu budowlanego

Książka obiektu budowlanego to dokument służący do systematycznego rejestrowania i archiwizowania wszelkich istotnych informacji dotyczących eksploatacji, konserwacji i remontów budynku.…

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami