Jaki program do nauki na uprawnienia budowlane?


Jaki program do nauki na uprawnienia budowlane?

 

Witam, Mam na imię Arek. Egzamin na uprawnienia budowlane zdawałem w sesji jesień 2016. Już od prawie roku pełnie samodzielne funkcje techniczne w budownictwie. Po złożeniu dokumentów na postępowanie kwalifikacyjne, zacząłem się zastanawiać, który program do nauki wybrać? Na rynku widziałem, że jest bardzo dużo programów. Poczytałem na forach oraz opinie w Internecie i wybrałem kompletny pakiet oprogramowania ze strony www.uprawnienia-budowlane.pl. W skład programów, które kupiłem wchodził:


program TESTY UPRAWNIENIA BUDOWLANE 2017 - wersja na komputer i laptop (tzw. wersja stacjonarna) - ten program zainstalowałem na komputerze stacjonarnym w domu oraz na laptopie służbowym w pracy. Dzięki temu miałem zawsze dostęp do testów na egzamin pisemny, których mogłem się uczyć w każdej wolnej chwili.


program TESTY UPRAWNIENIA BUDOWLANE 2017 - wersja na telefon i tablet z systemem Android oraz iOS (tzw. wersja mobilna) - ten program miałem zainstalowany na telefonie z systemem iOS oraz na tablecie z systemem Android. Dzięki tej opcji mogłem uczyć się poza domem oraz poza miejscem pracy. Zazwyczaj był to pociąg, tramwaj lub w kolejce do lekarza. Program mobilny posiada ten sam interfejs oraz funkcjonalność co program na komputer.


tryb Egzamin Ustny do wersji na komputer oraz do wersji na telefon - na podstawie co przeczytałem u Państwa na stronie, zacząłem równolegle przygotowywać się do egzaminu ustnego. Czas pomiędzy egzaminem pisemny, a ustnym czasami wynosi 2 dni. Dlatego wiedziałem, aby zdążyć muszę uczyć się też pytań na egzamin ustny. Tutaj też jest genialne rozwiązanie, ponieważ tryb ten dostępny jest zarówno w wersji stacjonarnej oraz w wersji mobilnej. Pytania z tego trybu powtórzyły się na moim egzaminie ustnym.


program JEDNOLITE AKTY PRAWNE UPRAWNIENIA BUDOWLANE 2017 - ten program zawiera w sobie pełne i kompletne teksty aktów prawnych, rozporządzeń i ogólnie przepisów budowlanych. Umożliwia on filtrowanie aktów na specjalności zgodnie z wykazem opublikowanym przez Polska Izbę Inżynierów Budownictwa. Tutaj nie musiałem marnować czasu na szukanie przepisów budowlanych w Internecie i przede wszystkim sprawdzać czy są one aktualne. Ostatnio w prawie weszło bardzo dużo zmian, więc szukanie tekstu ogłoszonego, potem zmian do tego tekstu było by koszmarem. Akty prawne wydrukowałem sobie i wpiąłem w segregator, który potem zabrałem ze sobą na egzamin na uprawnienia budowlane.


Dodatkowo należy wspomnieć, że współpraca z dostawcami programu była godna polecenia. Na wszystkie te wyżej opisane programy dostałem dużą zniżkę. Najważniejsze, dzięki tym programom swój egzamin zdałem z wynikiem 98%. Pomyliłem się tylko w jednym miejscu, ale to bez zdenerwowanie. Nie wiem co bym zrobił, gdyby nie te programy. Cena jest adekwatna do zawartości merytorycznej zawartej w programie. Teraz, gdy już zdobyłem wymarzone uprawnienia budowlane zarabiam więcej i pracuję na coraz odważniejszych inwestycjach, co sprawia, że spełniam się zawodowo oraz mogę sobie pozwolić na wszystko, dzięki o wiele większej pensji.

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami

Powiązane artykuły

Wyroby hutnicze

Wyroby hutnicze do produktów usuwanych w procesie hutniczym, czyli przetwarzania substancji metalicznych, takich jak żelazo, stal, aluminium, miedź i inne,…

Pręty stalowe

Pręty stalowe do produktów w postaci walcowanych lub ciągnionych wałków wykonanych ze stali. Są jednym z szeroko dostępnych w różnych…

Punkty geodezyjne

Punkty geodezyjne, także punktami geodezyjnymi, są dokładnie i po wycelowaniu w punkty na powierzchni ziemi, które służą jako punkty odniesienia…

Działka gruntu

Działka gruntu do fragmentu ziemi, który jest oddzielony od innych działek lub terenów na podstawie prawnych lub geograficznych granic. Działka…

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami