Data publikacji: 30.05.2018
Jakie zmiany w warunkach technicznych w roku 2018?
Jakie zmiany w warunkach technicznych w roku 2018?
Osoby posiadające uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi i projektowania, powinny być na bieżąco z prawem budowlanym oraz warunkami technicznymi, które powinny spełniać budynki. Najważniejsze zmiany, które weszły w życie z dniem 1 stycznie 2018 roku to określenie minimalnej powierzchni mieszkania na 25 metrów kwadratowych. Do tej pory warunki techniczne określały minimalną powierzchnię każdego z pomieszczeń osobno. Zniknął również nieżyciowy przepis, nakazujący przewidzenie miejsca w łazience na pralkę. Przypomnijmy, że do tej pory warunki techniczne przewidywały miejsce na to urządzenie wyłącznie w tym pomieszczeniu. Tymczasem pralki były instalowane w kuchniach lub pomieszczeniach gospodarczych. Kolejne ważne zmiany dotyczą projektowania pomieszczeń do przewijania i karmienia dzieci. Od tej pory muszą się ona znajdować w nowo wznoszonych budynkach przeznaczonych na działalność gastronomiczną, handel, usługi, a także na stacjach benzynowych. Z pewnością ten przepis ułatwi rodzicom wraz z dziećmi, korzystanie z takich obiektów.
Oprócz usług detektywistycznych świadczyny także pomoc w zakresie ochrony mienia prywatnego, firmowego oraz ochrony dużych imprez. Nasza agencja współpracowała z najlepszymi firmami w całej Polsce. Zyskaliśmy sobie wiernych klientów także wśród polityków i ludzi show businessu.
Aby cały czas utrzymywać najwyższe standardy naszych usług, nasi pracownicy, oprócz zdobywania praktycznego doświadczenia w trakcie wykonywania obowiązków, podnoszą swoje kwalifikacje poprzez częste szkolenia branżowe. Rocznie wykonujemy ponad 1000 zleceń, co w połączeniu ze świetnie wyszkoloną kadrą stawia nas w czołówce europejskich agencji detektywistyczno - ochroniarskich.







45 565

97%

COVID-19
Powiązane artykuły

Większość stwierdzonych szkód parkietów wynikała ze szkodliwego oddziaływania podłoża. Można tu wymienić zabarwienia, paczenie lub pęknięcia w miejscach narażonych na…

Klej należy mocno naciągnąć na podłoże i rozprowadzić szpachlą grzebieniową aż do wytworzenia równomiernej warstwy o grubości co najmniej 3…

Przyczepność płytek i ich przyleganie do podłoża całą powierzchnią musi zapewnić warstwa zaprawy lub kleju. Osiągnięcie tego zależy od jakości…

Niebezpieczeństwo odłamywania się krawędzi płytek jest niewielkie, gdy spoiny są wypełnione zaprawą o dużej wytrzymałości i dobrze zagęszczoną, związaną z…