Blog

Wilgoć budowlana zdjęcie nr 10
30.06.2018

Korzystałem z programu na domowym komputerze i na telefonie

W artykule znajdziesz:

Korzystałem z programu na domowym komputerze i na telefonie


Uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń, Łódzka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa. Jestem świeżo po egzaminie, więc wspomnienia jeszcze nie wyblakły i chętnie się nimi podzielę. No więc tak, test jednokrotnego wyboru zaliczyłem z wynikiem 93%. Uczyłem się za pomocą programu testy uprawnienia budowlane 2018 ze strony https://uprawnienia-budowlane.pl/ i polecam właśnie taką formę nauki. Fakt, wydacie trochę kasy, ale na pewno mniej niż na powtórkę egzaminu 😉 W moim przypadku na egzaminie pojawiło się może 4-5 pytań, z którymi wcześniej nie zapoznałem się w programie. W takiej sytuacji po prostu nie można nie zdać, zwłaszcza że naprawdę fajnie uczy się z programem. Część pytań od razu wchodzi do głowy, inne trzeba powtarzać, ale generalnie idzie szybko i sprawnie. Korzystałem z programu na domowym komputerze i na komórce, bo wiadomo, że człowiek nie zawsze ma w domu dość czasu, żeby przysiąść i się pouczyć.

Oferta: Program TESTY UPRAWNIENIA BUDOWLANE 2018 w wersji na komputer oraz w wersji na telefon. Dodatkowo każda z wersji posiada PROGRAM EGZAMIN USTNY. Wrażenia osób, które już są po egzaminie na uprawnienia budowlane znajdziesz na podstronie Opinie. Zobacz także jakie przygotowaliśmy promocje do zakupu naszych kluczy licencyjnych.

Wyznaczyłem sobie godzinę dziennie na rozwiązywanie testów i ściśle się tego trzymałem. Swój ostatni test na dzień przed egzaminem skończyłem z wynikiem 100%, więc bez stresu poszedłem spać. Z domu wyjechałem trochę wcześniej, bo wiadomo, że korki itp. Wolałem być przed wszystkimi i poczekać niż się spóźnić. Wszedłem jako pierwszy, więc z przyzwyczajenia jeszcze ze studiów wybrałem ostatnią ławkę. W końcu od zawsze wiadomo, że ostatni będą pierwszymi 😉 No i tak właśnie było, bo zrobiłem testy w ciągu pół godziny i pierwszy wyszedłem z sali. Komisja od razu zaczęła sprawdzać mój test, ale na ogłoszenie wyników i tak musiałem poczekać aż skończy reszta i wszystkie prace zostaną sprawdzone. Ustny był naprawdę łatwy, bo komisja bardziej skupiła się na pytaniach związanych z praktyką zawodową niż konkretnymi przepisami. Jedno z nich dotyczyło m.in. podstawowych obowiązków kierownika robót budowlanych, a inne tzw. projektu zamiennego. Poszło szybko, a dzięki uprawnieniom mogę pełnić samodzielne funkcje i naprawdę nieźle zarabiam. Nie czekajcie i już dziś bierzcie się za naukę.

Najnowsze wpisy

12.07.2024
Wilgoć budowlana zdjęcie nr 11
Jak zdobyć uprawnienia budowlane konserwatorskie?

Uprawnienia budowlane konserwatorskie mają fundamentalne znaczenie w zakresie ochrony dziedzictwa kulturowego. Ich posiadanie umożliwia nadzór oraz prowadzenie prac budowlanych przy…

12.07.2024
Wilgoć budowlana zdjęcie nr 12
Czy warto zrobić kurs na uprawnienia budowlane?

Wielu przyszłych inżynierów i architektów zastanawia się, czy warto zainwestować czas i pieniądze w kurs przygotowujący do egzaminu na uprawnienia…

Wilgoć budowlana zdjęcie nr 15 Wilgoć budowlana zdjęcie nr 16 Wilgoć budowlana zdjęcie nr 17
Wilgoć budowlana zdjęcie nr 18
Wilgoć budowlana zdjęcie nr 19 Wilgoć budowlana zdjęcie nr 20 Wilgoć budowlana zdjęcie nr 21
Wilgoć budowlana zdjęcie nr 22

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami
Wilgoć budowlana zdjęcie nr 23

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym
Wilgoć budowlana zdjęcie nr 24

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami
Wilgoć budowlana zdjęcie nr 31 Wilgoć budowlana zdjęcie nr 32 Wilgoć budowlana zdjęcie nr 33
Wilgoć budowlana zdjęcie nr 34
Wilgoć budowlana zdjęcie nr 35 Wilgoć budowlana zdjęcie nr 36 Wilgoć budowlana zdjęcie nr 37
Wilgoć budowlana zdjęcie nr 38

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami
Wilgoć budowlana zdjęcie nr 39

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym
Wilgoć budowlana zdjęcie nr 40

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami