Blog

03.12.2018

Korzystanie z programu

W artykule znajdziesz:

Z programu korzystałam przede wszystkim w domu

Cześć, mam na imię Weronika, pochodzę z Krakowa, a obecnie mieszkam w Szczecinie. Uprawnienia zrobiłam już tutaj w Zachodniopomorskiej Okręgowej Izbie Inżynierów Budownictwa, bo nie zamierzam wracać już na południe. Oczywiście kocham Kraków, jeżdżę tam, jak tylko mam trochę wolnego czasu, ale to w Szczecinie mam mieszkanie, męża i dzieci. Tutaj też znalazłam pracę, na której bardzo mi zależało. Studia na kierunku związanym z budownictwem ukończyłam 6 lat temu. Pracę podjęłam od razu, bo chciałam zrobić uprawnienia, ale wyszło trochę inaczej. Właśnie w pracy poznałam kogoś, kto zupełnie odmienił moje życie.

Oferta: Program do nauki na uprawnienia budowlane dostępny jest na stronie: PROGRAM NA KOMPUTER oraz PROGRAM NA TELEFON.

Ambicje związane z pracą

Ślub wzięliśmy po zaledwie kilku miesiącach znajomości i do tej pory uważam, że była to najlepsza decyzja, jaką mogłam podjąć. Później przyszły na świat dzieci i jakoś czas mi zleciał. W końcu jednak maluchy poszły do przedszkola i mogłam wrócić do swoich ambicji związanych z pracą. Uprawnienia były niezbędne, aby awansować, dlatego po zebraniu niezbędnych dokumentów, osobiście zaniosłam je do izby. Wiedziałam, że na decyzję czeka się dość długo, a szkoda mi było marnować czasu, dlatego w ten sam dzień usiadłam do komputera i kupiłam klucz do programu testy uprawnienia budowlane 2018. Program polecił mi mąż, bo w międzyczasie sam zrobił uprawnienia i uczył się właśnie z tego programu. Wiedziałam, jakie są efekty, więc nic nie ryzykowałam. Nauka szła mi dość szybko, sama byłam zaskoczona tym, jak wiele jeszcze pamiętam. Z programu korzystałam przede wszystkim w domu – mamy wyznaczony gabinet, w którym można spokojnie pracować.

  • Z wersji mobilnej korzystałam głównie w pracy, gdy podczas przerwy śniadaniowej chciałam sobie powtórzyć trochę materiału.

Na egzamin pojechałam ze znajomą

Bardzo przydały mi się też jednolite akty prawne uprawnienia budowlane 2018, bo są tam aktualne, wymagane przez komisję przepisy, więc miałam pewność, że nie ma tam jakichś zasad, które już nie obowiązują. Na egzamin pojechałam ze znajomą z pracy, która zdawała w tej samej sesji. Obie starałyśmy się o uprawnienia w specjalności konstrukcyjno-budowlanej do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń. Obie też zdałyśmy – ona również uczyła się ze wspomnianego programu:)

Najnowsze wpisy

25.03.2024
Egzaminy dla osób ukaranych

Osoby ukarane z tytułu odpowiedzialności zawodowej zgodnie z artykułem 96 Ustawy Prawo Budowlane, które zostały zobowiązane do ponownego zdania egzaminu,…

22.03.2024
Wniosek o ponowny egzamin na uprawnienia budowlane

Wniosek o ponowne wyznaczenie terminu egzaminu na uprawnienia budowlane należy złożyć w przypadkach, kiedy nie możesz uczestniczyć w wyznaczonym terminie…

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami