Blog

03.11.2018

Licencja na program

W artykule znajdziesz:

Licencja na program


Dzień dobry, moje imię to Nikodem, jestem inżynierem ze specjalnością inżynieryjną kolejową w zakresie sterowania ruchem kolejowym do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń (program na komputer). Kolej w naszym kraju jaka jest każdy widzi – niby nowocześnie, ale nadal trochę po staremu. Niby pendolino, a tory się rozłażą itp. Zresztą, kto chociaż raz przejechał się pociągiem osobowym czy pośpiesznym, na pewno wie, co mam na myśli, więc nie będę tu więcej na ten temat opowiadał, bo to nie miejsce na ten temat. Ja chciałbym opowiedzieć o tym, jak doszło do tego, że zdobyłem właśnie takie, a nie inne uprawnienia (program na telefon).

Pochodzę z niewielkiej wioski


 Pochodzę z niewielkiej wioski na północy naszego pięknego kraju i już jako nastolatek miałem wątpliwą przyjemność dojeżdżać do szkoły pociągami (program na egzamin ustny). Najczęściej nie było zbyt dużych problemów, ale zdarzało się, że docierałem mocno spóźniony. Podróże pociągami są wyjątkowe, można sobie odpocząć, podziwiać krajobrazy czy zapoznać kogoś ciekawego. Ale tory w naszym kraju nie są w najlepszym stanie, do tego w wielu miejscach brakuje drugiego toru, żeby pociągi mogły się bezpiecznie minąć, gdy np. jeden ma opóźnienie (promocja 3 w 1). Postanowiłem sobie wtedy, że będę się starać o to, aby mieć wpływ na infrastrukturę kolejową i właśnie dlatego wybrałem studia na kierunku związanym z transportem, a później podjąłem praktykę i pracę w jednym z przedsiębiorstw zajmujących się kwestiami związanymi z koleją (segregator). W międzyczasie zrobiłem uprawnienia, bo bez nich raczej nie miałbym szansy na kierownicze stanowisko. 
Jakoś 3 miesiące przed egzaminem kupiłem licencję na program testy uprawnienia budowlane 2018. Aplikację w wersji na komputer i androida można kupić na stronie https://uprawnienia-budowlane.pl, najlepiej w promocji 3w1 lub 2w1. Tak się po prostu bardziej opłaca, a dla mnie wtedy liczył się każdy grosz. Absolutnie nie żałuję pieniędzy przeznaczonych na naukę, bo od czasu otrzymania uprawnień zwróciło mi się już kilkukrotnie (opinie). Egzamin nie jest jakiś bardzo trudny, zwłaszcza jak się uczyło z programem. Niby na ustnym jest trudniej, ale jakoś tego nie zauważyłem.

Najnowsze wpisy

25.03.2024
Egzaminy dla osób ukaranych

Osoby ukarane z tytułu odpowiedzialności zawodowej zgodnie z artykułem 96 Ustawy Prawo Budowlane, które zostały zobowiązane do ponownego zdania egzaminu,…

22.03.2024
Wniosek o ponowny egzamin na uprawnienia budowlane

Wniosek o ponowne wyznaczenie terminu egzaminu na uprawnienia budowlane należy złożyć w przypadkach, kiedy nie możesz uczestniczyć w wyznaczonym terminie…

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami