Blog

30.05.2018

Możliwość rozwoju zawodowego i wyższych zarobków

W artykule znajdziesz:

Możliwość rozwoju zawodowego i wyższych zarobków


Witam, chciałabym swoim wpisem pomóc innym zdającym na uprawnienia budowlane i jednocześnie podziękować autorom serwisu https://uprawnienia-budowlane.pl/ i programu TESTY UPRAWNIENIA BUDOWLANE 2018. Egzamin na uprawnienia budowlane w specjalności telekomunikacyjnej bez ograniczeń zdawałam w Warmińsko-Mazurskiej Okręgowej Izbie Inżynierów Budownictwa. Zdecydowałam się na zdobycie uprawnień dopiero po kilkunastu latach pracy na marnie płatnej posadzie w państwowym przedsiębiorstwie. Co mnie do tego skłoniło? Przede wszystkim możliwość rozwoju zawodowego i wyższych zarobków, bo już od kilku lat realizowałam dodatkowe zlecenia i dużo traciłam na tym, że nie mam uprawnień.

 

Oferta: Program TESTY UPRAWNIENIA BUDOWLANE 2018 w wersji na komputer oraz w wersji na telefon. Dodatkowo każda z wersji posiada PROGRAM EGZAMIN USTNY. Wrażenia osób, które już są po egzaminie na uprawnienia budowlane znajdziesz na podstronie Opinie. Zobacz także jakie przygotowaliśmy promocje do zakupu naszych kluczy licencyjnych.

 

Postępowanie kwalifikacyjne trochę mnie kosztowało, ale cóż zrobić – jak się chce zarobić, to trzeba zainwestować. Złożyłam papiery do izby i wzięłam się za szukanie informacji w sieci. Znalazłam wielkie nic, aż w końcu trafiłam na stronę https://uprawnienia-budowlane.pl/ i znajdujące się na niej forum ze wspomnieniami osób, które egzamin miały już za sobą. Sugerując się ich podpowiedziami skorzystałam z promocji 3w1 i zyskałam dostęp do programu TESTY UPRAWNIENIA BUDOWLANE 2018 wraz aktami prawnymi i częścią do nauki na egzamin ustny. Program jest naprawdę prosty w obsłudze – uczyłam się zarówno z wersji stacjonarnej, jak i mobilnej, a dzięki podpowiedziom nie miałam problemu z wyborem prawidłowej odpowiedzi. Szło mi świetnie, już na miesiąc przed egzaminie miałam w „trybie egzamin” 100% poprawnych odpowiedzi! Mimo to na część pisemną poszłam niesamowicie zdenerwowana. Zupełnie niepotrzebnie, bo aż 95% pytań się powtórzyło. Na ustny poszłam już z mniejszymi nerwami, zwłaszcza że miałam przecież kilkunastoletnią praktykę w zawodzie. Komisja była niezwykle przyjazna i gdy usiadłam przed nimi, poczułam że jestem na dobrej drodze. Poszło mi doskonale i gdy wyszłam z sali poczułam się lekka jak piórko. Dzięki uprawnieniom zdobyłam wymarzoną pracę i świetnie zarabiam. W planach mam zdobycie kolejnych uprawnień, tym razem w specjalności konstrukcyjnej i również planuję uczyć się z programu TESTY UPRAWNIENIA BUDOWLANE 2018. Polecam i dziękuję za pomoc, Sylwia.

Najnowsze wpisy

29.05.2024
Projektant budowlany

Projektant budowlany to profesjonalista odpowiedzialny za tworzenie planów budowy budynków i obiektów inżynierskich. Jego praca jest istotna w całym procesie…

28.05.2024
Książka obiektu budowlanego

Książka obiektu budowlanego to dokument służący do systematycznego rejestrowania i archiwizowania wszelkich istotnych informacji dotyczących eksploatacji, konserwacji i remontów budynku.…

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami